Carmella wspomina swój title run, Jinder Mahal vs Drew McIntyre już wkrótce?, Były WWE Superstar kończy z wrestlingiem

» WWE Women Carmella wypowiedziała się na temat bycia SmackDown Women’s Champion:

Byłam bardzo szczęśliwa, że pozbyłam się walizki. Historia, którą opowiedziałam starszym ludziom, była bardzo ciekawa. Oni pytali mnie, czy jestem bankierem. Nigdy nie byłam w stanie pojąć znaczenia walizki oraz tego, że w niej znajduje się umowa. To działało na moją korzyść. Starałam się utrzymać mistrzostwo kobiet tak długo, jak tylko mogłam. To coś czego nigdy nie zapomnę. Tłum, fani, moi rodzice, wszyscy bliscy mi byli tam obecni. Pierwsze SmackDown po WrestleManii, to zostało zapisane w historii WWE. Wszyscy pamiętają ten dzień, jestem wdzięczna wszystkim za szansę.

» WWE India na Twitterze udostępniła sondę, w której fani mogą głosować na osobę wygrywającą konfrontację z udziałem dwóch byłych członków 3MB. WWE Champion Drew McIntyre vs powracający po długiej przerwie Jinder Mahal. Na obecną chwilę wiemy, że mistrz nie skomentował posta, który pojawił się na Twitterze, natomiast Kanadyjczyk skomentował tekst w następujący sposób:

Wymarzony pojedynek dla wielu, koszmar dla jednego. #BusinessIsBusiness.

» Były WWE Superstar Lio Rush za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawił, że zakończył swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem. 15 kwietnia lio został zwolniony przez WWE w ramach cięć budżetowych. Był on jedną z kilkunastu osób, które spotkał podobny los.

Mogę już nigdy więcej nie walczyć w ringu.

Byłego wrestlera można zarezerwować w kwestii muzycznej, ponieważ opróćz wrestlingu również nagrywał piosenki “hip hop”, a niedawno poinformował o debiucie swojego pierwszego albumu “Ever After”. Premiera nastąpi 11 maja.