Drew McIntyre o walce z Jinderem Mahalem oraz Sethem Rollinsem, Czy dowiemy się kto zaatakował Finna Balora?

» Podczas WrestleManii 36, Drew McIntyre pokonał Brocka Lesnara zdobywając WWE Championship. Mistrz wystąpił gościnnie w podcaście Vecente Beltran of ViBe & Wrestling, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji z Sethem Rollinsem oraz Jinderem Mahalem.

Ludzie mówią o takich nazwiskach, jak Randy Orton oraz Edge, czy Jinder Mahal. Chcę zająć się zwycięską passą, zanim do czegokolwiek dojdzie. AJ Styles jest osobą, która z pewnością ma szanse na walkę o tytuł mistrzowski. Jest jednym z najlepszych wykonawców wszechczasów. Kiedy zacząłem swoją przygodę z wrestlingiem miałem 15 lat, on wtedy był na samym szczycie niezależnego wrestlingu. Oglądałem jego walki niemalże bez przerwy. Wtedy pomyślałem sobie, że chce być taki sam, jak on.

Potem swój czas spędziłem na pobycie w WWE. Aj Styles tam nie był. Przybył do WWE, kiedy mnie nie było. Miałem okazję pracować dla takich samych organizacji wrestlingowych, co on. Niestety nie mieliśmy okazji stoczenia pojedynku. Udało nam się nawiązać współpracę tworząc drużynę również z Randym Ortonem, co było fantastycznym doświadczeniem. Jeśli chodzi o historię myślę, że nasze walki byłyby fenomenalne.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Szczegóły dotyczące WWE Series On The Undertaker

» Podczas najbliższego odcinka WWE NXT, Finn Balor ujawni, kto zaatakował go kilka tygodni temu. Tego wydarzenia nigdy nie zaprezentowano w telewizji, a także w Performance Center. Niemniej jednak segment ten doprowadził do tego, że Generalny Manager WWE NXT William Regal usunął byłego Universal Championa z walki wieczoru. Ta sytuacja wpłynęła na pojawienie się kolejnych spekulacji dotyczących rozpoczęcia nowego konfliktu z udziałem Balora oraz Dreama.

W trakcie najbliższego odcinka NXT w sieci USA Network zadebiutują: Karrion Kross z Scarlett. Obejrzymy konfrontacje Johnny’ego Gargano z Dominikiem Dijakoviciem. Charlotte Flair zmierzy się z Io Shirai, a NXT Champion Adam Cole z The Velveteen Dreamem.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kto stoi za atakiem na wrestlerze z Europy. Wiele osób twierdzi, że obecny NXT UK Champion WALTER dopuścił się ataku na „Demonie”, bądź któryś z członków Imperium.