Carmella komentuje zwycięstwo w MITB Matchu, Io Shirai miała być uczestniczką Royal Rumble Matchu, Moose porównuje TNA z Impact World Title

» W 2017 roku, Carmella zdobyła walizkę MITB. Wrestlerka wypowiedziała się na temat kontrowersji związanych z jej wygraną w tej walce:

To znaczy, denerwowałam się, nie zamierzam kłamać. Wzięli nas wszystkich na bok i powiedzieli, jak będzie wyglądało zakończenie walki. Chcieli się upewnić, że nie będziemy mieć z tym problemu, zanim dowie się o tym cały świat. Denerwowałam się z tego powodu, najmniejsza dziewczyna w ladder matchu, drabiny są ogromne oraz ciężkię. Nigdy nie robiłam żadnych wielkich szalonych rzeczy, nie mówiąc o drabinach. Bałam się, ale wiedziałam, co muszę zrobić. Chciałam stworzyć historię, ponieważ wszyscy zapamiętają pierwszy Money in the Bank Match z udziałem kobiet. Niezależnie od tego w ilu uczestniczyć będą wrestlerki WWE.

» Io Shirai miała być uczestniczką tegorocznego Royal Rumble Matchu. Niestety z powodu kontuzji musiała odpuścić udział w tym ważnym wydarzeniu. Wrestlerka udzieliła wywiadu dla Tokyo Sports, w którym wypowiedziała się na temat kontuzji doznanej w walce z Toni Storm:

Byłam w trakcie pojedynku z Toni Storm. Przed Royal Rumble, Toni uderzyła mnie o krawędź ringu, moje kolano zgięło się w nieodpowiednim kierunku. Miałam być uczestniczką Royal Rumble Matchu, ale z powodu kontuzji nie wzięłam w nim udziału. Byłam bardzo sfrustrowana nieobecnością.

Na szczęście uraz ten nie wpłynął na rozwój Shirai, która zyskała miano pretendentki do NXT Women’s Championship wygrywając Women’s Ladder Match. Wrestlerka pokonała Candice LeRae, Tegan Nox, Mia Yim, Dakote Kai oraz Chelsea Green. Jej rywalką będzie Charlotte Flair, czyli obecna mistrzyni kobiet NXT.

Warto nadmienić, że Io do WWE dołączyła w 2018 roku. Przed debiutem w WWE swoją długoletnią przygodę z wrestlingiem kontynuowała w World Wonder Ring Stardom.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Wielka gwiazda zapowiedziana na RAW, Kto zastąpił Apollo Crewsa w MITB?, Zaktualizowana karta PPV Money in the Bank

» Impact Wrestling Star Moose wypowiedział się na temat TNA oraz Impact World Title

Teraz pozwólcie, że wymienię niektórych z tych facetów, którzy posiadali TNA Heavyweight Championship. Mówisz o Stingu, Kurcie Angle, Jeffie Hardym, Samoa Joe, AJ Stylesie oraz o mnie. Widzisz o co mi chodzi? Porównajcie sobie osoby, które posiadały ten tytuł mistrzowski. To mój tytuł. Jest on o wiele bardziej prestiżowy od Impact Heavyweight Title.

TNA powraca w pełni, ponieważ jestem mistrzem. Jestem World Heavyweight Championem TNA. Oddycha i ma się dobrze. Kto jest największym mistrzem w historii TNA? Niektórzy mogą powiedzieć, AJ Styles, Kurt Angle lub Sting. Ale ja mówię, że jestem jednym z tych facetów, którzy mogą przywrócić firmę do życia. Ożywiłem ją i teraz wszystko działa. Jestem TNA Heavyweight Championem.