Informacje dotyczące Becky Lynch - Co z Asuką i rywalką z MITB, Steve Austin w konflikcie z fanem na Instagramie, Corey Graves o MITB ladder matchu

Informacje dotyczące Becky Lynch – Co z Asuką i rywalką z MITB, Steve Austin w konflikcie z fanem na Instagramie, Corey Graves o MITB ladder matchu

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, Becky Lynch ogłosiła, że jest w ciąży. Ta sytuacja zmusiła wrestlerkę do oddania RAW Women’s Championship w ręce Asuki, która wygrała walizkę MITB. Tak więc jest ona pierwszą zawodniczką, która nie musiała realizować walizki MITB, aby zdobyć mistrzostwo.

Podczas WrestleManii 36, Becky stoczyła swój ostatni pojedynek z Shayną Baszler. Na RAW wrestlerka z Europy wygłosiła krótką promocję, w celu zbudowania walki rewanżowej z byłą zawodniczką NXT. Te plany zostały szybko porzucone, a Becky nie pojawiła się już w telewizji, do momentu aż nie zapowiedziała swojej ciąży.

The Wrestling Observer informuje, że pierwotnie na MITB przeciwniczką Becky miała być Nia Jax, natomiast Shayna Baszler miała zdobyć walizkę MITB, a następnie wykorzystać ją na ubiegłotygodniowym PPV. Jak wiadomo ze względu na poniedziałkowe ogłoszenie Becky, Asuka została nową mistrzynią.

» “Stone Cold” Steve Austin pojawił się w Los Angeles, ponieważ miał pewne sprawy do załatwienia. WWE Hall of Famer udostępnił zdjęcie swojej niestandardowej maski futbolowej z University of Alabama.

Prowadzenie spraw na średnich ulicach LA. Moja przyjaciółka zrobiła mi taką niestandardową maskę @alabamafbl. Maska jest fajna, ale trochę za mała, więc odcina krążenie w moich uszach.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Lana Nevo: Wywiad dla MyWrestling

Jeden z użytkowników Instagrama stwierdził, że Austin jest komunistą, gdyż noszenie maski to sprzeczność z jego reputacją. Na odpowiedź byłego wrestlera długo nie musieliśmy czekać.

Zamknij się, stary!

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa mieszkańcy LA są zobowiązani do noszenia masek.

» Corey Graves w najnowszej odsłonie swojego podcastu wypowiedział się na temat zrzucenia Aleistera Blacka oraz Reya Mysterio przez Barona Corbina podczas gali PPV Money in the Bank:

Na górze. Jestem ciekaw, w jakim stanie oraz kondycji fizycznej są Aleister Black oraz Rey Mysterio. Tego dowiemy się w przyszłości. Tak, początkowo myślałem, że to nie było tradycyjnym drabinkowym pojedynkiem. Byłem ciekaw, co wymyślą. WrestleMania 36 w Performance Center, to niespotykane, ale dla mnie liczyło się zrobienie show. Myślę, że Money in the Bank Ladder Match było innowacyjnym rozwiązaniem. Wiem, że każdy wrestler lepiej wyglądał, kiedy wchodził do tego pojedynki, niż go kończył, o ile tak było.