Jade Cargill dołączyła do All Elite Wrestling, Kiedy WWE powróci z live eventami?, MLW na Fusion TV

» Federacja All Elite Wrestling podpisała wieloletnią umowę z Jade Cargill. Wrestlerka zadebiutowała w firmie podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z jej debiutu. Pierwotnie Cargill pojawiła się, aby skonfrontować się z Codym Rhodesem i zaprosić go na ewentualny pojedynek z legendą NBA, Shaquillem O’Nealem.

Dołączyłam do AEW, ponieważ mam tutaj znaczący głos. Jestem gotowa wstrząsnąć dywizją kobiet i postawię roster na głowie.

Trenerem Cargill był QT Marshall. Wrestlerka szkoliła się w Nightmarce Factory oraz Face 2 Face Wrestling School należącej do Richarda Borgera oraz Heatha Slatera.

Prezes AEW Tony Khan pochwalił Cargill w następujący sposób:

Jesteśmy zdeterminowani, aby poszerzyć kobiecą dywizję AEW, po przez podpisywanie kontraktów ze świetnymi sportowcami. Jade jest niesamowitą atletką i ekscytującym dodatkiem do kobiecego rosteru AEW. Jestem przekonany, że fani będą się cieszyć z jej silnej osobowości. Obserwowałem jej rozwój jako wrestlerki. Zaskakująca konfrontacja z Codym oraz Brandi Rhodes na ubiegłym Dynamite.

» Wygląda na, to że oficjele WWE rozważają powrót do live eventów na początku 2021 roku. Kilka dni temu na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się ankieta, w której fani mogli ocenić, jak komfortowo będą się czuć podczas ponownego wprowadzenia live eventów przez WWE. Większość pytań dotyczyła protokołów bezpieczeństwa. Jedno z pytań brzmiało w następujący sposób. Zakładając, że wydarzenie WWE będzie odbywać się w lokalnym miejscu (arenie, stadionie itp) między styczniem, a marcem 2021, jak duże prawdopodobieństwo jest, że weźmiesz udział?

Podano następujące odpowiedzi: Bardzo prawdopodobne, raczej prawdopodobne, neutralne, raczej nieprawdopodobne, mało prawdopodobne.

WWE pożegnało się z organizacją live eventu na początku marca, kiedy pojawiła się informacja dotycząca rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19. We wrześniu pojawiły się kolejne informacje, ale tym razem dotyczyły one budżetu firmy, który był w rozsypce, ponieważ większość finansów napływała z organizowanych wydarzeń (live eventów). Kristina Salen odpowiedzialna za finanse WWE wyjawiła, że firma planuje powrócić z organizowaniem live eventów tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe.

» Federacja Major League Wrestling poinformowała, że ich program Fusion TV będzie emitowany w Pluto TV. MLW rozpocznie nadawanie swojego programu w Pluto TV, 18 listopada. Pluto dostępne jest w:

Roku, Smart TV, Amazon FireTV, Apple TV, PlayStation, Xfinity, Chromecast, czy przeglądarce internetowej.