The Undertaker w Nowym Jorku, Jakie starcie rozpocznie WrestleManie 35?, Wypowiedź The New Day o WrestleManii 35

» Legenda WWE, czyli The Undertaker aktualnie przebywa w Nowym Jorku, jednak wciąż nie wiadomo, czy będzie on uczestnikiem WrestleManii 35. WWE Hall of Famer Teddy Long za pośrednictwem Twittera opublikował wspólne zdjęcie z wyżej wspomnianym wrestlerem.

» Profil na Twitterze, który nazywa się “WrestleVotes” informuje, że walką która otworzy WrestleManię 35 będzie konfrontacja z udziałem Randy’ego Ortona oraz AJ Stylesa. Jednym z prelegentów tej walki będzie WWE Hall of Famer Jerry Lawler. Warto zaznaczyć, że za chwilę rozpocznie się kick off, natomiast o godzinie 1:00 rozpocznie się główna gala.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo członkowie The New Day, czyli Big E, Xavier Woods i Kofi Kingston wypowiedzieli się na temat oczekiwań związanych z największym wydarzeniem wrestlingowym. Xavier powiedział, że nadszedł czas Kofiego Kingstona, który zdobędzie WWE Championship, po pokonaniu Daniela Bryana. Kofi powiedział, że zamierza cieszyć się dzisiejszym dniem, ponieważ nadszedł właściwy czas dla niego, na który czekał od bardzo dawna i zamierza go w pełni wykorzystać.