O czym może mówić Daniel Bryan w WWE TV?, Co wydarzy się w kick offie WrestleManii 35?, Roman Reigns komentuje występ na WrestleManii

» WWE Champion Daniel Bryan udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat braku pozwolenia ze strony WWE odnośnie rozmowy o środowisku:

“Moja żona powiedziałaby, że jestem bardzo szalony. Jest wiele rzeczy, o których nie wolno mówić w telewizji. To dziwnie, ponieważ nie powiedziałem, wiele na temat środowiska, jednak oficjele WWE wyjawili, że lepiej będzie jeżeli nie odezwę się w tej sprawie. Dlaczego? Ponieważ mówią, że środowisko jest kwestią polityczną. Według mnie jest, to kwestia naukowa, ale oni twierdzą, iż to zalicza się do polityki, ale według mnie to głupie”.

» Przed rozpoczęciem wczorajszej gali WWE PPV WrestleManii 35 pojawił się materiał wideo przedstawiający wydarzenia, które będą miały miejsce podczas kick offu. Według zapowiedzi miały odbyć się takie konfrontacje jak: 2nd Annual WrestleMania Women’s Battle Royal, the 6th Annual Andre the Giant Memorial Battle Royal oraz Tony Nese vs WWE Cruiserweight Champion Buddy Murphy.

» WWE Superstar Roman Reigns zmierzy się z Drew McIntyre podczas Wrestlemanii 35 i trzeba zaznaczyć, że będzie to jego pierwsza wielka konfrontacja od momentu powrotu ze szpitala. Wrestler za pośrednictwem Twittera skomentował swoją drogę do największej gali roku: