Dakota Kai komentuje zwycięstwo w Dusty Rhodes Tag Team Classic, KENTA o nadchodzącej walce z Jonem Moxleyem

Walką rozpoczynającą WWE NXT TakeOver: Vengeance Day był finał Dusty Rhodes Tag Team Classic z udziałem kobiet. Dakota Kai oraz Raquel Gonzalez pokonały Shotzi Blackheart i Ember Moon zdobywając prestiżowe wyróżnienie.

Raquel Gonzalez and Dakota Kai

Myślę, że każdy zaangażowany w ten turniej jest niesamowicie wdzięczny. To było bardzo emocjonujące przeżycie. To kolejny proces w ewolucji kobiecego wrestlingu. To wiele znaczyło dla nas wszystkich zaangażowanych. Wiem, że wiele osób było związanych z Dustym, ale niestety odszedł zanim mogliśmy wejść z nim w interakcję. Słyszymy sporo pozytywnych słów na jego temat.

Powiedziano nam, że nadałyśmy wielkie tempo całemu pokazowi, co dla nas wiele znaczy. Triple H odciągnął nas po zakończeniu meczu i powiedział nam coś, co wiele znaczy. Dusty byłby z was dumny. To było bardzo wzruszające i wiele znaczyło dla nas. Prawie rok temu rozpoczęła się nasza współpraca.

Wszystko zatoczyło koło. Jej i moja dynamika odróżnia nas o pozostałych zespołów. Właśnie ona jest naszym największym atutem. Dobrze się wspieramy i tworzymy zestawienie stylów, które działają tylko na naszą korzyść. Myślę, że przez ostatni rok byłyśmy oparciem dla siebie tworząc różne historie, czy to z Io Shirai, czy Rheą Ripley.

Wiele osób pamięta moją rywalizację z Shayną Baszler. Wielokrotnie współpracowałyśmy ze sobą podczas jej pobytu w NXT. Oprócz tego byłam pierwszą rywalką Nia, kiedy debiutowała w NXT. Wówczas pracowałam na scenie niezależnej jako Evie. Nie mogę się doczekać, kiedy Raquel wkroczy na ring z Nia. Obie wyróżniają się wielką siłą i myślę, że ten moment kiedyś nadejdzie. A gdyby stało się to na WrestleManii? Cóż byłoby wspaniale.

Kevin Kelly rozmawiał z KENTĄ odnośnie zbliżającej się walki z Jonem Moxleyem, która odbędzie się 26 lutego, a na szali zostanie postawiony IWGP US Championship.

Moxley zajęło Ci dużo czasu, zanim się pojawiłeś. Od miesięcy bronię tej cholernej teczki. Ale w końcu nadszedł nasz czas. W końcu będziemy walczyć o IWGP US Heavyweight Title, które gniło przez cały ten czas.

KENTA w ringu AEW Dynamite zadebiutował tydzień temu tworząc drużynę z AEW World Championem Kennym Omegą. Panownie pokonali Jona Moxleya oraz Lance’a Archera.