Arn Anderson chwali współpracę AEW, NJPW, Impact i ROH, Zapowiedź powrotu Fan Fest Wrestling Convention, Czy Seth Rollins powróci na stałe do Burn It Down?

» W najnowszej odsłonie podcastu “ARN“, Arn Anderson wypowiedział się na temat współpracy pomiędzy AEW, Impact Wrestling, ROH oraz NJPW.

To w stu procentach przyniesie korzyść branży wrestlingowej i poprawi sytuację każdej firmy. Naprawdę wierzę, że rok temu pojawienie się AEW pomogło otworzyć nowe ścieżki oraz zainteresowanie wydarzeniami. To pomogło Impact Wrestling, New Japan Pro Wrestling, czy Ring of Honor. Wywołano spore zainteresowanie branżą wrestlingową. Czuję, że styl NJPW bardzo różni się od tego prezentowanego w ROH. Natomiast ROH różni się od Impact Wrestling. Cała trójka różni się od All Elite Wrestling, więc stwarzają wiele wiele nowych opcji. Niektóre z programów zawierają gwiazdy “konkurencyjnych” federacji, co czyni je jeszcze bardziej interesującymi.

» Fan Fest Wrestling Convention odbędzie się 24 kwietia w Rome w stanie Georgia. W walce wieczoru obejrzymy The Four Horsemen (Arn, Tully, Barry i JJ Dillon). Poniżej przedstawiamy pełne ogłoszenie:

Po prawie rocznym opóźnieniu z powodu COVID, gwiazdy Fan Fest Wrestling Convention wreszcie powrócą 24 kwietnia w KLT Arenie w Rome. Głównymi gwiazdami tego wydarzenia będą Arn Anderson, Tully Blanchard, Barry Windham i James J. Dillon! Oprócz nich swoje występy zapowiedzieli również: Lex Luger, WWE Hall of Fame Ricky Steamboat, SGT. Slaughter i Tony Atlas,Missy Hyatt, Bill Eadie jako The Masked Superstar. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.superstarsfest.com. Ilość dostępnych biletów jest ograniczona, gdyż pokaz odbędzie się w mniejszej arenie.

» 31 stycznia 2021 roku do ringu WWE powrócił Seth Rollins jako uczestnik Royal Rumble Matchu. The Messiah na niebieskiej tygodniówce (SmackDown) powrócił do swojego dawnego theme songu “Burn It Down”, którego używał zanim powstał “gimmick mesjasza”. Wrestler wystąpił gościnnie w The Bump, gdzie odniósł się na temat powrotu starego theme songu.

To trochę dziwne. Nie wiem, czy pasuje do postaci, ale zobaczymy, co się stanie, kto wie. Moglibyśmy stworzyć trzeci song do wejścia, aby nie zdradzać żadnych spoilerów. Ale tak tej nocy wykorzystaliśmy Burn it Down. Zamierzamy zobaczyć dokąd to zajdzie. Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale jednego wieczoru zabrałem ze sobą płonące/gorące płomienie.