Carlito komentuje powrót do WWE i porównuje szatnię, Teddy Hart ponownie aresztowany

» W 2010 roku federacja World Wrestling Entertainment zwolniła Carlito. Po ponad 10 latach do firmy powrócił wspomniany wrestler stając się uczestnikiem 30-osobowego Royal Rumble Matchu. W ostatnim czasie Carlito wystąpił gościnnie w podcaście WWE After The Bell, w którym omówił różnicę pomiędzy szatnią WWE z 2010 i 2021 roku oraz pracy poza WWE.

Największą rolę odgrywa kultura. Jest o wiele łagodniej i bezpieczniej na zapleczu. Faceci są zadowoleni, a morale bardzo wysokie. Czuję, że teraz wrestlerzy są o wiele mądrzejsi. Polityka Welness to kolejny bardzo dobry pomysł. W tamtym okresie byliśmy szaleni i myślę, że nie mieliśmy nad tym kontroli. Wszyscy są na odpowiedniej drodze i dbają o siebie. Kiedy odszedłem z WWE znalazłem się w ciemnym miejscu. Gdy zostałem zwolniony mogłem złapać oddech. Nie musiałem nigdzie jeździć, nie miałem żadnych obowiązków. Chciałem dojść do najlepszej możliwej formy. Chciałem pokazać sobie, że mogę czuć się o wiele lepiej niż poprzednio. Jedyne, co jest do bani to fakt, iż wszyscy przegapili moment, gdy byłem na topie. Nikt nie mógł tego zobaczyć z wyjątkiem kilku osób. Czułem, że był to szczyt moich zdolności i sprawności fizycznej. Kiedy jesteś debiutantem to posiadasz odpowiednią sprawność fizyczną, ale brakuje Ci czystego umysłu. Zbliżając się do mojego wieku, umysł staje się o wiele bardziej doświadczony, czego nie można powiedzieć o fizyczności. Wspaniale jest móc wrócić po tak długim czasie.

» Weteran wrestling, Teddy Hart (Edward Ellsworth Annis) przebywa w więzieniu Fort Worth w Teksasie. Wrestler został zatrzymany przez policję osiem dni temu. Policja w Arlington zatrzymała Harta stawiając mu zarzut spowodowania urazu dziecka, osoby starszej lub osoby niepełnosprawnej. Tego samego dnia Hart został aresztowany przez policję z powodu posiadania substancji określanej jako: kokaina, heroina, metamfetamina lub narkotyk na receptę. Warto przypomnieć, że w październiku ubiegłego roku Hart również został umieszczony w Fort Worth na podstawie podobnych zarzutów. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zarzuty jakie zostały mu postawione wynikają z naruszenia warunkowego zwolnienia.