Problemy zdrowotne Vince’a McMahona?, Opener WWE NXT New Year’s Evil, Powód nieobecności Carlito na RAW

» Prezes WWE, Vince McMahon to 75-letni facet, który od wielu lat pracuje w branży wrestlingowej. Mimo upływu lat jego zaangażowanie nie maleje. W swoich podcastach zarówno WWE Hall of Famer Jim Ross, jak i Ryback oznajmili, że Vince boryka się z problemami zdrowotnymi. Wrestling News zaprzeczył tym doniesieniom twierdząc, iż prezes WWE ma się dobrze.

Vince czuje się dobrze. Nadal ciężko pracuje i być może zapomina o niektórych rzeczach, ale to dlatego, że ma wiele na głowie. Dzięki Covidowi ma więcej czasu na sen, ponieważ nie musi podróżować.

Vince McMahon nie zamierza rezygnować z prowadzenia WWE, więc jest to dobra informacja dla rodziny McMahonów.

» WWE NXT za pośrednictwem Twittera poinformowało, że podczas dzisiejszego wydarzenia New Year’s Evil do akcji powróci były NXT Champion.

Pojedynkiem, który rozpocznie wspomniane show będzie single match z udziałem Karriona Krossa i Damiana Priesta. Walką wieczoru będzie WWE NXT Championship Match z udziałem obecnego mistrza Finna Balora oraz Kyle’a O’Reilly’ego. Gospodarzem New Year’s Evil jest Dexter Lumis.

» Federacja WWE promowała występ Carlito podczas poniedziałkowego RAW Legends Night. Według Wrestling Inc nieobecność wrestlera z Portoryko była spowodowana tym, że “nie został oficjalnie zabookowany na show”. Dla wielu osób może być to zaskakujące, gdyż obecność Carlito była promowana przez media społecznościowe WWE. W przeszłości podobne “sztuczki” zostały wykonywane wobec wielu wrestlerów w przeszłości związanych z firmą.
Obie strony są w dobrych relacjach, a COVID nie miał wpływu na nieobecność Carlito.