SPOILER! W jaki sposób zakończyło się AEW Dynamite: Beach Break?, Informacje odnośnie WWE NXT Men’s Dusty Rhodes Tag Team Classic, Peyton Royce na temat stalkingu

» Podczas środowego odcinka AEW Dynamite: Beach Break odbyła się walka wieczoru z udziałem dwóch drużyn.

AEW World Champion Kenny Omega i Impact World Tag Team Champions The Good Brothers pokonali Reya Fenixa, Jona Moxleya i PACa. Po pojedynku obie drużyny kontynuowały brawl do momentu ażnie pojawił się Lance Archer przeganiając The Good Brothers. W ringu pozostali Moxley oraz Omega, którzy nie od dziś mają ze sobą na pieńku. Niespodziewanie były wrestler WWE został zaatakowany przez zamaskowanego mężczyznę. Okazało się, że tym wrestlerem był pretendent do IWGP US Championship KENTA. Segment zakończył się w momencie, kiedy KENTA wykonał Go To Sleep swojemu przeciwnikowi.

Moxley zmierzy się z KENTĄ 26 lutego podczas NJPW New Beginning USA.

» Finał turnieju WWE NXT Men’s Dusty Rhodes Tag Team Classic odbędzie się podczas NXT “Takeover: Vengeance Day”. Na wczorajszym NXT TV zakończone zostały ćwierćfinałowe pojedynki, po których wiemy, że:

Legado del Fantasma (Raul Mendoza i Joaquin Wilde) pokonali Lucha House Party (Lince Dorado, Gran Metalik). W walce wieczoru Tommaso Ciampa i Timothy Thatcher pokonali The Undisputed Erę (Roderick Strong i Adam Cole).

W przyszłym tygodniu rywalami Legado del Fantasmy będą MSK, a Ciampa i Thatcher zmierzą się z The Grizzled Young Veterans.

» WWE RAW Women Peyton Royce wyjawiła, że w środę otrzymała przesyłkę od jednego z fanów, który ją prześladuje, ponieważ nigdy nie udostępniła swojego adresu zamieszania. Wrestlerka poprosiła o wysyłanie paczek do Performance Center w Orlando:

Nie jest w porządku wysyłanie paczek na czyjeś adresy pocztowe jeśli nie został on podany osobiście. To jest prześladowanie i powiadomię władze o tym incydencie. Jeśli chcesz wysłać do mnie paczkę, kieruj ją pod adres WWE Performance Center.