SPOILERY! Co miał do przekazania Edge w NXT?, Uczestniczki turnieju AEW Women’s Title Eliminator, Wielkie starcie zapowiedziane na MLW Fusion

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT pojawił się WWE Hall of Fame Edge. Utytułowany wrestler zasugerował, że po zwycięstwie w Royal Rumble Matchu być może będzie chciał walczyć o WWE NXT Championship podczas WrestleManii.

Hall of Famer dołączył do segmentu, w którym uczestniczyli Pete Dunne i NXT Champion Finn Balor. Do ringu wszedł zaraz po tym, jak mistrz wyzwał Brytyjczyka do walki o mistrzostwo podczas wydarzenia “Takeover: Vengeance Day”. Do walki dojdzie w Walentynki, więc zapowiada się wielkie widowisko. Poniżej przedstawiamy krótką wypowiedź Edge’a:

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT 3 lutego 2021: Raport

Nacisk na E jest normą w WWE, ale w NXT kładzie się nacisk na W i to sprawia, że produkt jest świetny. Oglądanie NXT w roli fana pomogło mi w odzyskaniu pasji i chęci do kontynuowania kariery z wrestlingiem. Nigdy nie miałem szansy na zdobycie mistrzostwa NXT, co jest nieco intrygujące, więc będę miał oko na pojedynek Dunne vs Balor. Jeśli nie zdecyduje się na rzucenie komuś wyzwania przed TakeOver. Być może na WrestleManii 37 zmierzę się ze zwycięzcą walki o NXT Championship.

Według spekulacji rywalem Edge’a na WrestleManii 37 ma być WWE Universal Champion Roman Reigns.

» Podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite: Beach Break poznaliśmy 16 uczestniczek turnieju Women’s Title Eliminator, który rozpocznie się w tym miesiącu. Pojedynki odbędą się zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Japonii, a zwyciężczyni otrzyma title shot do walki z Hikaru Shidą o AEW Women’s World Championship.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW BEACH BREAK 2021: Wyniki

Japonia: Aja Kong, Yuka Sakazaki, Veny, Emi Sakura, Ryo Mizunami, Mei Suruga, Rin Kadokura i Maki Itoh.

Stany Zjednoczone: NWA Women’s World Champion Serena Deeb, Riho, Britt Baker, Tay Conti, Thunder Rosa, Nyla Rose, Anna Jay i Leyla Hirsch.

» Podczas przyszłotygodniowego MLW Fusion odbędzie się starcie z udziałem Lio Rusha oraz Laredo Kida, a na szali zostaną postawione tytuły mistrzowskie. Ktokolwiek wygra, zostanie podwójnym championem. Dla byłego wrestlera WWE będzie to pierwsza obrona Middleweight Championship od czasu zwycięstwa z Myronem Reedem w Kings of Colosseum. Natomiast jego rywal po raz drugi będzie bronił AAA Cruiserweight Championship w MLW. W pierwszej walce Kid poradził sobie z Zenshim. Oprócz tej walki na najbliższym MLW Fusion pojawią się Tom Lawlor, Team Filthy (Dominic Garrini & Kevin Ku), Ko Mo oraz Low Ki.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane wydarzenia przyszłotygodniowego Fusion:

– Injustice (Jordan Oliver & Myron Reed) vs. Contra Unit (Simon Gotch & Daivari)

– Powrót Calvina Tankmana