WWE NXT 3 lutego 2021: Raport

Rozpoczynamy kolejny odcinek NXT z Capitol Wrestling Center, od konkretnej akcji! Czas na pierwsze starcie półfinałowe w kobiecym Dusty Rhodes Tag Team Classic!

Match #1
Women’s Dusty Rhodes Tag Team Classic Semi-Finals
Raquel Gonzalez & Dakota Kai vs. Kacy Catanzaro & Kayden Carter

Zwyciężczynie: Dakota Kai & Raquel Gonzalez

Toni Storm na zapleczu pytana jest o Triple Threat Match na TakeOver, gdzie zawalczy o pas kobiet NXT. Storm mówi, iż Martinez jest zbędnym balastem w tej walce, a Io Shirai nie zdoła jej zatrzymać przed zdobyciem mistrzostwa.

Widzimy, jak Edge zawitał do biura Williama Regala!

Match #2
Austin Theory vs. Leon Ruff

Zwycięzca: Austin Theory

Video package wyjaśniający pochodzenie liderki grupy z Boa i Xią Li.

Match #3
Dusty Rhodes Tag Team Classic Quater-Finals

Legado del Fantasma vs. Lucha House Party

Zwycięzcy: Legado del Fantasma

Po walce, MSK wychodzą na rampę i zapowiadają, że to oni wygrają walkę półfinałową z Legado del Fantasma za tydzień.

Pete Dunne, Oney Lorcan i Danny Burch wychodzą do ringu i były mistrz NXT UK domaga się przybycia Finna Balora, ponieważ Pete nie zamierza już dłużej czekać. Długo nie musieliśmy czekać, ponieważ mistrz NXT pojawia się błyskawicznie na arenie i mówi, że on nie chowa się za niczyimi plecami, w odróżnieniu od Dunne’a. To powoduje, że Lorcan i Burch opuszczają ring, a Finn wchodzi do kwadratowego pierścienia z Petem i mówi mu, że zmierzą się na NXT TakeOver: Vengence Day już 14 lutego. W tym momencie rozbrzmiewa theme song Edge’a! Zwycięzca Royal Rumble Matchu dołącza do Dunne’a i Balora w ringu, gdzie wygłasza monolog o tym, jak w NXT zamiast na “E” w skrócie WWE, zwraca się bardziej uwagę, na drugie “W”. Kanadyjczyk mówi, że jest wielkim fanem NXT i to właśnie oglądanie tego rosteru sprzed telewizora, rozpaliło ponownie w nim ogień i chęć wejścia do ringu. Zwracając się do Dunne’a, mówi, że widzi w nim młodego siebie, a Balorowi przkeazuje, że jest on obecnie na nieosiągalnym poziomie. Edge nie podjął jeszcze decyzji na kogo ruszy, w kontekście walki na WrestleManii, ale przekazuje, że będzie się uważnie przyglądał walce Dunne vs. Balor na TakeOver.

Na zapleczu Gargano jest przepytywany na temat zwycięstwa Austina Theory i walki Candice i Indi w półfinale Dusty Cup, jednak zostaje również zaskoczony informacją od reporterki, która przekazała mu, że na TakeOver zmierzy się on z KUSHIDĄ o pas North American. Johnny jest wyraźnie z tego powodu niezadowolony i idzie z reporterką do biura Williama Regala, ponieważ Gargano chce, aby Regal zwolnił dziennikarkę, za takie kłamstwa.

Po reklamach Gargano i reporterka są już pod biurem Regala, a tam otwiera im KUSHIDA, który pyta czy Johnny był umówiony oraz przekazuje, że GM jest zajęty. Panowie zaczynają się bić na korytarzu.

Match #4
Toni Storm vs. Jessi Kamea

Toni wygrywa przez DQ, po tym, jak Mercedes Martinez zaatakowała Jessi Kemee.

Zwyciężczyni: Toni Storm via DQ

Po walce dochodzi do brawlu Toni z Martinez, a we wszystko miesza się także Io Shirai, która skacze na obie panie z narożnika, wykonując Moonsault za ring.

Curt Stallion w video promo mówi o tym, jak w końcu doczekał się walki o pas z Santosem Escobarem i dziś cały Texas będzie dumny, z powodu jego walki.

Cameron Grimes wraca za tydzień do NXT!

Match #5
NXT Cruiserweight Championship
Santos Escobar (c) vs. Curt Stallion

Całej walce z balkonu przyglądała się Scarlett!

Zwycięzca: Santos Escobar

Po walce Karrion Kross wychodzi do ringu i po drodze rozprawia się bez problemu z Wildem i Mendozą. Były mistrz NXT konfrontuje się z Santosem Escobarem i daje mu do zrozumienia, że chyba mają między sobą jakiś problem, który muszą rozwiązać.

Po reklamach widzimy Edge’a, który wychodzi z budynku CWC i spotyka tam… już ubranego w garnitur Karriona Krossa. Zawodnik NXT przekazuje Edge’owi, że ten ma ważną decyzję do podjęcia i może nie powinien wybierać mistrzostwa NXT, ponieważ to Kross będzie na niego z nim czekał, nie Finn czy Pete. Edge odpowiada na to, iż może takie słowa zamiast go przestraszyć… to zmotywują go, więc Karrionowi może się to nie spodobać.

Main Event
Dusty Rhodes Tag Team Classic Quater-Finals
Timothy Thatcher & Tommaso Ciampa vs. Adam Cole & Roderick Strong

Zwycięzcy: Thatcher & Ciampa

Na zakończenie show mamy face off na rampie pomiędzy GYV, a Timothy’m Thatcherem i Tommaso Ciampą.