WWE NXT 20 stycznia 2021: Raport

Kolejny epizod NXT przed nami. Od razu wskakujemy do akcji, rozpoczynając z kopyta od pojedynku pierwszej rundy Dusty Rhodes Tag Team Classic!

Match #1
Dusty Rhodes Tag Team Classic
Johnny Gargano & Austin Theory vs. KUSHIDA & Leon Ruff

KUSHIDA pryzpiął Johnny’ego Gargano i zdobył zwycięstwo dla swojej drużyny.

Zwycięzcy: KUSHIDA & Leon Ruff

Video promo Pete’a Dunne’a, w którym mówi, że ma dość bycia porównywanym z Finnem Balorem, a gdy zmierzą się oni w walce, wtedy świat zda sobie sprawę, że Balor jest tylko częścią historii Pete’a w drodze na szczyt.

Malcom Bivens na zapleczu opowiada, jak to Tyler Rust jest potencjałem na przyszłego mistrza North American i NXT. Nagle Rust wychodzi z biura Williama Regala i mówi Bivensowi, że załatwił walkę z Bronsonem Reedem. Malcom nie jest z tego zadowolony, jednak zapowiada, że dadzą sobie z tą przeszkodą radę.

Match #2
Karrion Kross vs. Ashante Adonis

Kross błyskawicznie pokonuje Adonisa w nieco ponad minutę.

Zwycięzca: Karrion Kross

Po walce Kross atakuje jeszcze Desmonda Troy’a, tag team partnera Adonisa, który był obecny przy ringu, podczas tego starcia.

Video promo MSK.

Mercedes Martinez i Toni Storm w promie skierowanym do Kacy Catanzaro i Kayden Carter, opowiadają, że nie potrzebują być najlepszymi przyjaciółkami, by je pokonać. Martinez dodaje, że to co zrobiła Io Shirai to nic, w porównaniu do tego, co czeka dziś Kacy i Kayden.

Match #3
Dusty Rhodes Tag Team Classic
Lince Dorado & Gran Metalik vs. Fabian Aichner & Marcel Barthel

Dorado przypiął Barthela po wykonaniu Shooting Star Press z narożnika.

Zwycięzcy: Lucha House Party

Po walce do Imperium dołącza na rampie Alexander Wolfe, a komentatorzy są w szoku, gdyż myśleli, że jest on jeszcze w Wielkiej Brytanii.

Widzimy nagrany wcześniej segment z ważeniem Ciampy oraz Thatchera. Tommaso wnosi na wagę z 201 lbs, a Timothy 225 lbs. Podczas zetknięcia się twarzą w twarz Thatcher odpycha Ciampe, jednak nie dochodzi do rękoczynów, ponieważ panowie zostają szybko rozdzieleni.

William Regal i Beth Phoenix otwierają pierwszą edycję kobiecego Dusty Rhodes Tag Team Classic.

Match #4
Women’s Dusty Rhodes Tag Team Classic
Kacy Catanzaro & Kayden Carter vs. Mercedes Martinez & Toni Storm

Pod koniec starcia Io Shirai zaatakowała Mercedes Martinez, a Kacy i Kayden wykorzystały handicap 2 na 1 i wygrały pojedynek.

Zwyciężczynie: Kacy Catanzaro & Kayden Carter

Finn Balor odwiedza biuro Williama Regala i prosi o walkę z Burchem i Lorcanem, jednak Regal mówi, że jeżeli ma dojść do tego, to Finn musi znaleźć sobie tag team partnera.

Na zapleczu Kacy i Kayden udzielają wywiadu, w którym przekonują, że po tym jak nikt nie wierzył w ich zwycięstwo, a one i tak tego dokonały, teraz zamierzają wygrać cały turniej.

Match #5
Bronson Reed vs. Tyler Rust

Reed wygrywa po wykonaniu Splasha z narożnika.

Zwycięzca: Bronson Reed

Balor w poszukiwaniu Tag Team partnera zawędrował do Undisputed Ery, prosząc Kyle’a O’Reilly o wsparcie, a ten się zgadza.

Santos Escobar wygłasza promo w ringu, w którym mówi, że jest najlepszym z mistrzów, ponieważ nie musi pokonywać klątwy jak Gargano, nie ma szklanej szczęki jak Balor, czy też potrafi obronić swój tytuł chociaż raz, nie tak jak Karrion Kross. Przerywają to wszystko Lince Dorado i Gran Metalik atakując Legado del Fantasma. Przegrywają oni jednak ten brawl z uwagi na różnicę liczebną, jednak luchadorom pomaga Curt Stallion!

Drake Maverick udziela wywiadu razem z Killianem Dainem, zapowiadając, że pokonają MSK i wygrają cały Dusty Cup.

Na zapleczu Stallion i Escobar stykają się twarzą w twarz, a mistrz Cruiserweight zapowiada, że za tydzień pokaże światu, jaki żółtodziobem jest Curt!

Main Event
Fight Pit Match
Timothy Thatcher vs. Tommaso Ciampa

Po prawie kwadransie walki Timothy Thatcher poddaje Tommaso Ciampę zapinając mu Stretch Muffler.

Zwycięzca: Timothy Thatcher