IMPACT Wrestling ogłasza No Surrender – znamy pierwszą walkę, Niska oglądalność pierwszego IMPACT! po Hard To Kill, KENTA domaga się walki z Jonem Moxley’em w Japonii

» Za nami Hard To Kill, a przed nami kolejne PPV – Rebellion. Te odbędzie się jednak dopiero w kwietniu, więc nim to nastąpi, czeka nas jeszcze nieco mniejszy event od IMPACT Wrestling. W dniu dzisiejszym federacja zapowiedziała, że 13 lutego wyłącznie na platformie IMPACT Plus wyemitowana zostanie gala No Surrender. Pierwszy event spod tego znaku odbył się w 2005 roku w formie PPV. W 2014 i 2015 była to gala telewizyjna, a w 2019 show zostało przywrócone, tym razem na potrzeby IMPACT Plus. Rok temu w rozpisce IMPACT Wrestling zabrakło No Surrender.

Także dzisiaj ogłoszona została pierwsza walka na lutową galę. Będzie to starcie o pasy mistrzowskie IMPACT World Tag Team pomiędzy Good Brothers a Private Party. Przypomnijmy, że Ci drudzy pojawili się w IMPACT Wrestling razem z Mattem Hardym na ostatniej tygodniówce. Wygrali walkę z Chrisem Sabinem i Jamesem Stormem, dzięki czemu zostali pretendentami.

» Pomimo tego, że ostatni odcinek IMPACT! był naprawdę solidnym i ciekawym show, wyniki oglądalności nie napawają optymizmem. We wtorkowy wieczór, IMPACT! na AXS TV oglądało zaledwie 147,000 widzów. To spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem, kiedy to po ostatni odcinek przed Hard To Kill sięgnęło 161,000 widzów. Z rankingiem 0.03 dla demografii 18-49, IMPACT! uplasowało się dopiero na 145 miejscu w klasyfikacji Cable Top 150.

» Gwiazdor New Japan Pro Wrestling, KENTA jest pretendentem do tytułu IWGP United States Heavyweight Championship. Problem w tym, że pas posiada obecnie Jon Moxley, który nie bardzo może ruszyć się ze Stanów do Japonii. Od jakiegoś czasu, KENTA drażni się z fanami na Twitterze sugerując, że zawita do Jacksonville (gdzie odbywają się gale AEW), jednak nigdy do tego nie dochodzi. Po wczorajszym Dynamite, zawodnik napisał:

“Dlaczego muszę jechać do Jacksonville? Tytuł IWGP US to tytuł NJPW. Ten gość ma obowiązek odbyć walkę w JAPONII, lub w innym przypadku oddać mi tytuł. Nie sądzicie?”