Czemu Vince McMahon usunął postać Goldusta z USA Network?, Randy Orton dostał ofertę dołączenia do Retribution, The Undertaker: „Obecny produkt WWE jest za miękki”

» Goldust sprawił, że świat pro wrestlingu zwrócił na niego uwagę w wielkim stylu. Jego androgyniczna, krzykliwa postać oczarowała publiczność, ale najwyraźniej nie wszystkim się to podobało… Podczas Off the SKript Vince Russo opowiedział historię o tym, jak skończyła się historia z gimmickiem Goldusta. Vince McMahon nagle podjął decyzję o przerwaniu tego gimmicku kiedy do USA Network zaczęły napływać skargi.

Bracie, pewnego dnia Vince [Vince McMahon] dzwoni do mnie i mówi: „[gest podcięcia gardła] To koniec, to koniec. To znaczy, nie było [argumentu], bo to miało wpływ na biznes. Bracie, co ty robisz? Idziemy od tego faceta do Dustina Rhodesa? Co mógłbyś zrobić?”. Czułem się tak strasznie źle w związdku z Dustinem, stary. To był biznes, bracie. To było USA, to byli sponsorzy. Zaczęliśmy dostawać dużo telefonów, a oni po prostu to odcięli, stary. To było to.

Postać Goldusta nie zniknęła na zawsze. Dustin Rhodes portretował tę postać do czasu, aż opuścił WWE. Na pewno był taki czas, kiedy Goldust denerwował ludzi swoimi wybrykami.

» Randy Orton nosi teraz maskę, podobnie jak członkowie Retribution. Niektórzy fani to uwielbiają, ale pojawiła się też spora ilość krytyki. T-Bar odpowiedział na promo The Vipera i uważa, że były Mistrz WWE byłby świetnym członkiem Retribution. T-Bar odpowiedział na tweet WWE z promem Ortona. Będziemy musieli sprawdzić, czy Randy Orton przyjmie ofertę T-Bara.

» Jako gość The Joe Rogan Experience na Spotify, The Undertaker opowiedział o swojej karierze z WWE i obecnym produkcie. Taker wspomniał o problemach, jakie ma z obecnym produktem, kiedy Rogan zapytał go, czy nadal śledzi wrestling w dzisiejszych czasach. Taker powiedział, że nie jest to coś, co lubi oglądać ze względu na sposób, w jaki produkt zmieniał się na przestrzeni lat.

Staram się, jest mi teraz ciężko. Produkt tak bardzo się zmienił i jest jakby wyłączony. Pewnie wkurzę wielu ludzi, ale muszą to usłyszeć. To jest to, co jest. Dla młodych facetów, którzy myślą, że jest zgorzkniałym staruszkiem, ja nie jestem zgorzkniały. Spędziłem swój czas, odszedłem, kiedy chciałem odejść. Po prostu uważam, że produkt jest trochę miękki. Tu i ówdzie są faceci, którzy mają przewagę nad nimi, ale jest zbyt wiele ładnej i niewystarczającej substancji, jak sądzę.

Taker spędził w WWE ponad 30 lat.  Phenom wspomniał, że WWE robi wszystko, co w jego mocy, aby zaprezentować produkt, który przemawia do wszystkich, ale młodszym talentom nie zapewniono takiego samego szkolenia i procesu, jak osobom, z którymi pracował.

Jedną z wielkich rzeczy, które się wydarzyły było to, że poprzednie pokolenie, wszyscy zestarzeliśmy się w tym samym czasie, więc nie było wystarczająco dużo chłopaków do pracy z młodymi. Możesz słuchać [fanów w internecie] lub możesz słuchać kogoś, kto tam był i zrobił to. Po prostu nie było dość łączenia się młodych i nowych talentów. Kiedy mieliśmy Stone Cold, Rock, Triple H, Shawn Michaels, wszyscy pracowaliśmy razem, a potem wszyscy się zestarzeli. Starzeliśmy się i zostawiliśmy tych wszystkich młodych ludzi do nauki z większą ilością młodych ludzi i produkt się zmienił.

Taker pochwalił Triple H za prowadzenie Performance Center i NXT za próbę zbudowania nowej przyszłości wrestlingu.

Performance Centerpomaga. Mamy Triple H, który próbuje odzyskać część pasty do zębów z powrotem w tubce, zrobić krok do tyłu, aby przejść do przodu i spróbować uzyskać większą przewagę produktu. Chyba tego właśnie brakuje.