AEW Dynamite 20 stycznia 2021: Wyniki

Na dzisiejszym Dynamite nie zobaczymy żadnej walki o mistrzostwo, ale z pewnością będzie się dużo działo. Komentatorami są Jim Ross, Excalibur oraz Tony Schavione.

Rozpoczynamy od celebracji urodzin Brodie Lee Juniora. Na jego nieszczęście szybko pojawił się Luther i Serpentico , który szydził z Dark Order. Następnie pojawili się TH2, a na samym końcu Adam Page.

 

Six man tag team match

Adam Page, Colt Cabana, Alex Reynolds & John Silver Vs. TH2, Luther & Serpentico

Zwycięzcy – Adam Page, Colt Cabana,  Alex Reynolds & John Silver

 

Po walce John, niczym prawdziwy mężczyzna  podczas oświadczyn zaproponował Adamowi dołączenie do Dark Order klękając na jedno kolano. Panowie spodziewali się zaakceptowania umowy, co jednak się nie stało. Hangman zszedł z ringu po chwili.

Jesteśmy już na backstage’u gdzie są MJF oraz Chris Jericho. Panowie powiedzieli, że ktokolwiek wygra i tak będą jedną grupą, ale Jericho powiedział, że wie iż to on wygra walkę.

Następnie na ringu jest Tony Schavione, który zaprosił na ring Stinga, a potem mistrza TNT. Sting pogratulował zwycięzcy poprzedniego main eventu Dynamite. Legenda WCW powiedziała, że w zeszłym tygodniu chciała mieć tylko pewność, że walka potoczy się fair. Od razu potem przerwał mu Taz, który zaprzeczył temu co powiedział były mistrz World Heavyweight. Taz zaproponował, żeby wszystko skończyło się na ulicach. Wygląda na to, że mistrz TNT się zgodził.

Young Bucks szukają Omegi na backstage’u. Spotykają Callisa, który mówi im, że tu go nie ma. Don dał czek Young Bucks, aby zostawili mistrza AEW samego. Bracia Jackson nie są jednak z tego zadowoleni.

Singles match 

Peter Avalon Vs. Cody Rhodes

Już na samym początku walki zainterweniowała Cargill. Cody jednak poradził sobie z rywalem, a walka zajęło około 9 minut.

Zwycięzca – Cody Rhodes

FTR powiedziało na backstage’u, że są numerem 1 jeśli chodzi o drużyny. Wtedy Jurrasic Express pokazali się na kamerze. Jungle Boy powiedział, że może pokonać któregoś z nich jeden na jednego. Cash powiedział, że zmierzą się już za tydzień.

Singles match 

Jon Moxley Vs. Nick Comerado

Zwycięzca – Jon Moxley

Moxley powiedział, że Omega może przynieść ludzi z Meksyku, Nashville, Japonii  ale wszystkie drogi prowadzą do Jona.

Dasha wykonuje wywiad z Eddiem Kingstonem. Ten dowiedział się, że już w przyszłym tygodniu zmierzy się on z Lance Archerem.

Jesteśmy ponownie na backstage’u. Omega i Callis komplementują siebie nawzajem. Callis widzi, że Kenny ma podbite oko, ale proponuje obwinić mistrzów drużynowych.

Six Man tag team match 

Top Flight & Matt Sydal Vs. Private Party & Matt Hardy

Zwycięzcy – Private Party & Matt Hardy

Po walce Private Party oraz Matt zaatakowali przeciwników. Wygląda to na heel turn.

MJF na backstage’u powiedział, że nie byłoby dzisiejszego main event’u gdyby nie Sammy. Ten jednak nie jest mu dłużny i dużo rzeczy nie stałoby się gdyby nie było tu Maxwella.

Singles match 

Penelope Ford Vs. Leyla Hirsch

Zwyciężczyni – Penelope Ford

Miro prześladuje Chucka tuż po walce. Mówi, aby powiedział Orange’owi, że od teraz to Miro jest najlepszym przyjacielem Taylora.

Good Brothers I Kenny Omega zaatakowali Pentagona na backstage’u.

Three way tag team match 

Chris Jericho & MJF Vs. Santana & Ortiz Vs. Sammy Guevara & Jake Hager

Zwycięzcy – MJF & Chris Jericho

MJF przypiął Sammy’ego po Rollup’ie co stało się za pomocą Wardlowa. Tym kończymy AEW Dynamite.