AEW Dynamite 22 Sierpnia 2020: Wyniki

Show rozpoczynamy natychmiastowo, najprawdopodobniej przyczyną tego jest przedłużenie się meczów NBA. Już za chwilę rozpoczynamy Pierwszą walkę. Komentatorami dzisiejszej gali są Jim Ross, Taz oraz Tony Schavione.

 Tag team match 

FTR ( Cash Wheeler & Dax Harwood) vs Private Party ( Isiah Kassidy & Marq Quen)

Zwycięzcy– FTR

Warto dodać, że w narożniku FTR stał Tully Blanchard.

Następnie otrzymaliśmy video od mistrza AEW. Ten powiedział, że MJF lubi bardzo mówić o sobie. Stąd gdzie pochodzi MOX ci najtwardsi mówią najmniej. Moxley uważa, że MJF pewnego dnia zostanie mistrzem AEW, ale to nie będzie 5 sierpnia. MOX powiedział, że zniszczy czaszkę Maxwella.

MJF powiedział podczas swojej przemowy, że w poprzednim tygodniu zaatakował go MOX gdyż boi się go. Każdy atak ma konsekwencje,  któregoś dnia będzie miał rodzinę. Wszystko wina Paradigm Shift. Następnie jeden z członków kampanii MOX’a powiedział, że ten atak jest zbyt śmiertelny. 5 milionów ludzi podpisało petycje, aby zbanować ten atak. Ten atak będzie niedozwolony na All Out jeśli Jon podpisze tę petycje.

Eight Man tag team match 

The Lucha Brothers ( Pentagon Jr. & Rey Fenix), The Butcher & The Blade Vs Jurassic Express ( Luchasaurus & Jungle Boy), The Natural Nightmares ( QT Marshall & Dustin Rhodes)

Zwycięzcy– Jurassic Express, The Natural Nightmares

Podczas walki Pentagon Jr. pokłócił się z The Blade’m. Wykorzystał to Jungle Boy, który przypiął Blade’a po Rollup’ie.

Po walce na ring wszedł Eddie Kingston, który zaczął motywować każdego z przegranej drużyny. Eddie powiedział, że panowie nie mogą być podzieleni, a wręcz przeciwnie, muszą być razem.

Britt Baker rozmawia z Penelope Ford. Britt powiedziała, że Big Swole podpisała kontrakt na walkę z nią, ale nigdzie nie powiedziała jaka ma być to walka. Baker powiedziała, że jej plan zakłada Handicap match. Ta zgodziła się w zamian za darmową opiekę dentystyczną przez rok.

Na ringu pojawił się Orange Cassidy oraz Best Friends. Chwilę po tym, gdy Tony Schavione zadał pierwsze pytanie zabrzmiała muzyka Chris’a Jericho. Ten pogratulował mu zwycięstwa. Jericho zaczął komplementować swojego przeciwinika z zeszłego tygodnia. Chris dodał, że trzeba wyłonić zwycięzcę tej rywalizacji. Chris zaproponował Mimosa Mayhem Match na All Out. Orange zgodził się na walkę. Chwilę potem Inner Circle zaatkowało Orange’a i Best Friends. Wylali oni następnie kilka butelek Bubble na Cassidy’ego.

Six Man tag team match 

The Elite ( Kenny Omega & The Young Bucks) Vs The Dark Order ( Alex Reynolds & John Silver & Alan Angels)

Zwycięzcy– The Elite

Po walce Kenny chciał wykonać Powerbomb na krzesło, ale jeden z braci Jackson wyrzucił krzesło z środka ringu.

Następnie mieliśmy wywiad z FTR. Dowiedzieliśmy się, że za tydzień odbędzie się Gauntlet tag team match. Walkę rozpocznie The Young Bucks oraz The Natural Nightmares, Następnie na ring wejdą Best Friends, a na sam koniec pojawi się FTR. Adam Page wszedł do szatni i zaczął kłócić się z FTR. Ci powiedzieli, że ich celem jest wygrać Gauntlet match, aby zmierzyć się z zawodnikiem do którego mają największy szacunek.

Singles match 

Darby Allin Vs Will Hobbs

Zwycięzca– Darby Allin

Po walce Taz wziął mikrofon. Powiedział on, że mamy nowego członka drużyny Taz’a. Na stage’u pojawił się Ricky Starks przebrany za Darby’ego. Następnie Brian Cage zaatakował Allin’a od tyłu pasem FTW. Nie minęła minuta i zaatakował go również deskorolką.

Po przedstawieniu tego, co zostało nam do końca tej tygodniówki na stage wszedł Sammy Guevara. Sammy sarkastycznie przeprosił Hardy’ego używając kartek. Po jakimś czasie zaatakował go Matt, krzesłem. Na samym końcu Hardy wrzucił go wprost na stół.

Thunder Rosa wyzwała Hikaru Shidę na walkę na All Out o pas kobiet.

Women’s tag team cup finals

The Nightmare sisters ( Allie & Brandi Rhodes) Vs Diamante & Ivelisse

Zwyciężczynie– Diamante & Ivelisse

Jericho komentator, Gauntlet, Hardy Vs Guevara tables match, MJF Vs MOX contract

Już za tydzień Chris Jericho dołączy do stoły komentatorskiego, odbędzie się wyżej wymieniony Gauntlet match. Hardy zmierzy się z Sammy’m Guevarą w tables matchu, zobaczymy oficjalne podpisanie kontraktu pomiędzy Jon’em Moxley, a MJF’em. Zobaczymy również Big Swole, która uzyska swoją walkę z Dr. Britt Baker.

Singles match for the AEW TNT Championship 

Cody/ with Arn Anderson Vs Brodie Lee

Zwycięzca– Brodie Lee

Cody został wyniesiony na noszach. Brodie zaatakował po walce Arn’a Anderson’a oraz zrzucił z noszy Cody’ego. Na samym końcu odcinka członkowie Dark Order wrzucili każdego członka Nightmare Family na stage, a Brodie rozsypał stare mistrzostwo TNT na byłego mistrza.