SPOILERY! Damian Priest reaguje na słowa Kane’a, Walki zapowiedziane na AEW Revolution, MLW zapowiada powrót PPV

» WWE Superstar Damian Priest za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat pochwał, jakie otrzymał od Kane’a. The Big Red Machine rozmawiał z dziennikarzami WWE tuż po eliminacji z 30-osobowego Royal Rumble Matchu. Gubernator pochwalił The Archer of Infamy w następujący sposób:

Posiada mnóstwo potencjału. Chodzi mi o to, że chciałbym być dłużej w meczu, ale Priest będzie kluczowym zawodnikiem w przyszłości. Mam nadzieję, że w WWE zobaczycie jeszcze więcej takich chwil z jego udziałem. – Powiedział Kane.

Jeżeli to sen, nie przeszkadzaj! @KaneWWE już otrzymałeś swój szacunek. Teraz masz moją wdzięczność. Wiesz gdzie będę, jeśli kiedykolwiek zechcesz namieszać. #RoyalRumble #WWERaw #LiveForever – Odpowiedział Priest.

Były WWE NXT Superstar został oficjalnie przypisany do rosteru WWE Monday Night RAW. Wiele wskazuje na to, że Priest będzie współpracował z raperem Bad Bunnym lub WWE Hall of Famerem Bookerem T, a ich rywalami będzie drużyna złożona z The Miza oraz Johna Morrisona.

» Podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite: Beach Break odbył się Battle Royal, który wyłonił pretendentów do AEW World Tag Team Championship. Pojedynek o tytuły mistrzowskie odbędzie się 7 marca na gali Revolution, a rywalami obecnych mistrzów, czyli The Young Bucks będą Chris Jericho oraz MJF.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na AEW Revolution:

AEW WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP
The Young Bucks (c) vs. Chris Jericho & MJF

STREET FIGHT
Sting & AEW TNT Champion Darby Allin vs. FTW Champion Brian Cage & Ricky Starks w/ Taz

» Komentator MLW Fusion, Rich Bocchini poinformował, że w środę 24 marca powróci coroczne wydarzenie Never Say Never. Będzie to drugie PPV organizowane przez MLW. Oczywiście fani wrestlingu będą mogli obejrzeć show za darmo, dzięki temu iż po długim czasie powrócono z cotygodniowym programem. Po raz ostatni wspomniane PPV odbyło się dwa lata temu. W walce wieczoru La Park pokonał Jimmy’ego Havoca w stypulacji Street Fight.