Informacje dotyczące debiutu Damiana Priesta na SmackDown, Mil Muertes zadebiutuje na MLW Fusion?, Amy Rose na dłużej w Ring of Honor

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o potencjalnym odejściu Damiana Priesta z WWE NXT. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że Damian miał być częścią segmentu z udziałem Kevina Owensa, Romana Reignsa oraz The Usos ze SmackDown. Z nieznanych powodów plany te zostały zmienione.
Story wygląda w taki sposób, że ktoś z oficjeli zdecydował, że na SmackDown potrzebny jest nowy babyface. Creative Team wymyślił storyline, w którym były NXT North American Champion miał dołączył na niebieską tygodniówkę jako najlepszy przyjaciel Owensa pomagając mu w konfrontacji z Reignsem oraz Uso. Podobno Priest był obecny na SmackDown i gotowy do wyjścia, ale zarówno Kevin Owens, jak i Roman Reigns odrzucili pomysł kreatywnych, gdyż nie ma on z nimi nic wspólnego, a to byłoby niewiarygodne. Pomysł został odrzucony, więc Priest zawitał na NXT New Year’s Evil, gdzie przegrał z Karrionem Krossem.

» Założycielka Promociones Dorado, Salina de La Renta poinformowała, że będzie odpowiedzialna za produkcję najbliższego odcinka MLW Fusion w Kings Of Colosseum. Salina przybyła do Mexico City w Meksyku, aby wskrzesić “Człowieka tysiąca zgonów” i przywieźć go ze sobą na MLW Fusion. Według Wrestling Inc w firmie wkrótce zadebiutuje były Lucha Underground Champion Mil Muertes.

» Federacja Ring of Honor poinformowała o podpisaniu nowego kontraktu z Amy Rose. Amerykanka kubańskiego pochodzenia zadebiutowała w firmie w 2017 roku. Od tego momentu wzięła udział w kilku wydarzeniach z udziałem ROH Women’s Division. Pełni funkcję rzecznika stajni La Faccion Ingobernable oraz menadżerki Kenny’ego Kinga.

W tym samym tygodniu ROH podpisało kontrakt z World Six-Man Tag Team Championem Bandido oraz Markiem Haskinsem.