Title Match i segment na najbliższym SmackDown, Doświadczony writer zwolniony przez WWE

UWAGA NA SPOILERY! Title Match i segment na najbliższym SmackDown, Doświadczony writer zwolniony przez WWE

» W WWE kontynuowana jest droga do gali WWE PPV BackLash. W związku z tym podczas najbliższego odcinka WWE SmackDown obejrzymy title match oraz ciekawy segment. The Miz oraz John Morrison wyślą specjalne oświadczenie w kierunku WWE Universal Championa Brauna Strowmana. Jak wiadomo ta trójka zmierzy się ze sobą na BackLash w 2-on-1 Handicap Matchu.

Tej samej nocy otrzymamy WWE Women’s Tag Team Championship Match z udziałem Alexy Bliss i Nikki Cross, a ich rywalkami będą Sasha Banks oraz SmackDown Women’s Champion Bayley. Ta konfrontacja została zatwierdzona w wyniku incydentu, który miał miejsce w trakcie “A Moment Of Bliss”. Gośćmi specjalnego programu byli SmackDown Tag Team Champions The New Day, jednak nie obyło się bez ingerencji ze strony Banks i Bayley.

» Weteran pro-wrestlingu zwolniony przez WWE. Portal F4Wonline.com informuje, że z federacją pożegnał się Chris DeJoseph, który pracował jako jeden z głównych writerów na SmackDown. Jak dotąd powód zwolnienia doświadczonego writera nie został ujawniony, podobnie jak data jego zwolnienia. DeJoseph powrócił do WWE w grudniu ubiegłego roku. W przeszłości miał styczność z prezesem Vincem McMahonem w latach 2004-2010, był czasami używany w tv, jako “Big Dick Johnson”. Do swojego CV może dodać pracę dla MLW oraz Lucha Underground.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE SmackDown 29 maja 2020: Raport