Uwaga na Spoilery! Ważne wydarzenia ogłoszone na SmackDown, Dominic Garrini wspomina współpracę z Killerem Krossem w MLW, Walka wieczoru na najbliższym RAW

Uwaga na Spoilery! Ważne wydarzenia ogłoszone na SmackDown, Dominic Garrini wspomina współpracę z Killerem Krossem w MLW, Walka wieczoru na najbliższym RAW

» WWE ogłosiło kilka ważnych wydarzeń, które odbędą się na przyszłym SmackDown na FOX.

Rozgrywka pomiędzy byłymi członkami The Wyatt Family nastąpi kilka dni przed PPV Money in the Bank. Bray Wyatt zmierzy się z WWE Universal Championem Braunem Strowmanem.
Tej samej nocy na SmackDown powróci Jeff Hardy. W ostatnim czasie byliśmy świadkami czterech odcinków z serii “rise,fall, redemption, comeback”. Celtycki wojownik Sheamus na ostatnim SmackDown stwierdził, że jeżeli Jeff Hardy pojawi się na SmackDown, to on także. Wiele wskazuje na, to że pierwszym przeciwnikiem Jeffa po powrocie do ringu WWE będzie wrestler z Europy.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Uwaga na Spoilery! Kolejne przesłanie tajemniczego hakera, Zmiany odnośnie title matchu na RAW, Trudny okres zakochanej pary – informacje po SmackDown

» Kilka miesięcy temu Dominic Garrini dołączył do MLW. Był on uczestnikiem ośmioosobowego tag team matchu podczas FightLand, co było również ostatni występem Killera Krossa poza WWE.

To był świetny pojedynek. Nigdy nie miałem okazji współpracować z Killerem Krossem. Więc nawet jeśli mieliśmy drobną interakcję w ośmioosobowym tag team matchu, to stwierdzam że było fajnie. On jest świetnym facetem. Sporo rozmawialiśmy na temat Bloodsport, kiedy się ostatnio widzieliśmy. Naprawdę cieszę się z możliwości współpracy z nim. Później nagraliśmy filmik, w którym King Mo dołączył do nas, to także było fajnie. Ogólnie, to była bardzo udana noc, nawiązałem nowe znajomości i mam nadzieję na dalszy rozwój.

» Podczas przyszłotygodniowego Monday Night RAW w Performance Center odbędzie się huge match. W walce wieczoru WWE Champion Drew McIntyre zmierzy się z Buddym Murphym. Ten pojedynek został zatwierdzony przez WWE podczas wczorajszego SmackDown na FOX. Oczywiście walka ta będzie w stypulacji non-title. Pod koniec poniedziałkowego RAW, Buddy zaatakował mistrza, kiedy ten podpisywał umowę na walkę z Sethem Rollinsem. Konfrontacja Drew z Rollinsem odbędzie się 10 maja na gali Money in the Bank. Na szali zostanie postawiony WWE Championship.