Mandy Rose o powstaniu story z Otisem, Żona Curta Hawkinsa o kulisach zwolnienia przez WWE, Jessicka Havok o dołączeniu Kylie Rae do IW

Uwaga na Spoilery! Kolejne przesłanie tajemniczego hakera, Zmiany odnośnie title matchu na RAW, Trudny okres zakochanej pary – informacje po SmackDown

» Po zejściu z anteny piątkowego odcinka SmackDown na FOX na Twitterze pojawił się kolejny tajemniczy wpis. Tajemniczy haker nie zawitał na niebieskiej tygodniówce drugi raz z rzędu mimo, iż w ubiegłym tygodniu wysłał poważne ostrzeżenie w kierunku gwiazd WWE. Na profilu @TheMessageWWE możecie znaleźć GIF z napisem Loading…. pasek się zapełnia i można usłyszeć takie słowa:

Udało Ci się zmarnować 10 sekund swojego życia! Druga litera L nie zakończyła się sukcesem.

Może, to oznaczać iż tajemniczy haker ujawni się w przyszłym tygodniu, na ostatniej odsłonie niebieskiej tygodniówki. Poprzedza ona galę PPV Money in the Bank, która odbędzie się 10 maja w niedzielę.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

Warto także wspomnieć o podanej lokalizacji geograficznej przez hakera, która sugeruje, że gwiazdy SmackDown zostaną wysłane na cmentarz w Last Chance, Iowa. Wciąż trwają spekulacje, kto stoi za gimmickiem tajemniczego hakera. Od dawna mówi się o Alim oraz Shortym G, a może to ktoś inny?

» Wygląda na, to że RAW Tag Team Champions The Street Profits nie będą bronić tytułów mistrzowskich w najbliższym czasie. Jak wiadomo ich rywalami w walce o pasy mistrzowskie na przyszłotygodniowym RAW mielibyć The Viking Raiders. Erik oraz Ivar w ubiegłym tygodniu rzucili wyzwanie do walki mistrzom, które zostało zaakceptowane. Oficjele WWE chcą, aby The Street Profits bronili RAW Tag Team Champions podczas gali PPV Money in the Bank. W związku z tym najbliższa konfrontacja dwóch drużyn na czerwonej tygodniówce będzie non-title matchem. Idą tropem myślenia WWE można przypuszczać, że The Viking Raiders pokonają Forda oraz Dawkinsa. Dzięki temu zagwarantują sobie walkę o pasy tag teamowe na najbliższym PPV.

» Mandy Rose przeżywa trudny okres po SmackDown na FOX. Po segmencie na zapleczu, który zakończył się pocałunkiem z Otisem wrestlerka udała się na ring. Niestety przegrała walkę z Carmellą, przez co nie weźmie udziału w Money in the Bank Ladder Matchu z udziałem kobiet. Mandy przegrała z powodu ingerencji ze strony swojej dawnej tag team partnerki, Soni Deville. Mandy za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że Sonya jest zazdrosną dziewczyną, przy czym udostępniła zdjęcie swojej obolałej nogi.

Przyjęłam twoje najlepsze pobicie i to wszystko, co mam? Masz kłopoty, jesteś zazdrosną su** @SonyaDeville @WWEonFox.

Na odpowiedź Deville nie trzeba było długo czekać:
To dopiero początek…. trzymaj się Barbie, to będzie szalona jazda.

Wiele wskazuje na, to że podczas gali Money in the Bank odbędzie się single match z udziałem tych dwóch kobiet.