SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

John Pollock z POST Wrestling informuje, że na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW pojawi się AJ Styles. Jak wiadomo wrestler ten był nieobecny od WrestleManii 36, gdzie przegrał z The Undertakerem w Boneyard Matchu.

Nie wiadomo jakie plany mają oficjele WWE odnośnie powrotu Stylesa na czerwoną tygodniówkę. Wiele wskazuje na, to iż będzie on częścią gali PPV Money in the Bank.  Odbędzie się ona w niedzielę 10 maja.

ZOBACZ TAKŻE > > > > Jak było na NXT? 29.04.2020 – Omówienie

Kilka dni temu Apollo Crews nabawił się groźnego urazu w starciu z United States Championem Andrade. W wyniku czego nie wystąpi w Money in the Bank Ladder Matchu. Według raportu POST Wrestling, AJ Styles będzie uczestnikiem Gauntlet Matchu i wywalczy sobie ostatnie miejsce w walce o walizkę MITB.

15 kwietnia w ramach redukcji budżetu oficjele WWE zdecydowali się na zwolnienie znaczącej ilości osób, a w tym członków OC (Luke Gallows oraz Karl Anderson). Z tego powodu na najbliższym Monday Night RAW były WWE Champion będzie musiał sobie radzić w pojedynkę i raczej nikt mu nie pomoże.

Ciekawostką jest, to że AJ Styles otrzymał od WWE kilka wolnych dni po WrestleMani tylko po, to aby jego porażka /zakopanie żywcem zostało odpowiednio sprzedana.

Oto wydarzenia, które będą miały miejsce w poniedziałek w Performance Center:

* Powrót AJ Stylesa (niezapowiedziany przez WWE)

* Brendan Vink & Shane Thorne w/ MVP vs. Ricochet & Cedric Alexander

* WWE Champion Drew McIntyre vs. Murphy – NON TITLE MATCH

* RAW Tag Team Champions The Street Profits vs. The Viking Raiders

* Last Chance Gauntlet Match