Men's oraz Women's Money in the Bank Ladder Match odbędzie się w tym samym czasie.

Hot News: Męski i Żeński MITB Ladder Match w tym samym czasie? – SPOILERY!

Men’s oraz Women’s Money in the Bank Ladder Match odbędzie się w tym samym czasie.

Podczas piątkowego odcinka SmackDown poznaliśmy ostatniego uczestnika męskiego Money in the Bank Ladder Matchu. Został nim Otis, który pokonał Dolpha Zigglera, więc zakwalifikował się do walki z drabinami.

Bliska przyjaciółka Otisa, czyli Mandy Rose została pokonana przez Carmellę. To właśnie była SmackDown Women’s Champion wystąpi w Women’s Ladder Matchu.

Tak prezentuje się aktualny skład uczestników męskiego ladder matchu:

Otis, Aleister Black, Rey Mysterio, Daniel Bryan oraz King Corbin.

Na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW odbędzie się Last Chance Gauntlet Match, który wyłoni ostatniego reprezentanta RAW. Pierwotnie taką osobą miał być APollo Crews. Niestety w wyniku doznanego urazu w konfrontacji z United States Championem Andrade, wrestler nie będzie mógł występować na ringu w najbliższym czasie.

Oto skład kobiecego ladder matchu:

Nia Jax, Asuka, Shayna Baszler, Dana Brooke, Lacey Evans i Carmella.

Pojedynek z udziałem kobiet oraz mężczyzn rozpocznie się w tym samym czasie. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że gwiazdy WWE będą rywalizować w siedzibie WWE HQ w Stamford rozpoczynając od 1 piętra, kończąc na dachu. Tam będą ustawione walizki z kontraktem Money in the Bank, ring oraz drabiny.

Transmisja gali PPV Money in the Bank będzie miała miejsce 10 maja, przy czym część treści nadawana będzie z drobnym opóźnieniem. Według wielu źródeł zagranicznych część MITB będzie nadawane z siedzimy WWE w Stamford, a część z WWE Performance Center. Warto przypomnieć, że wydarzenie to pierwotnie miało odbyć się w Royal Farms Arenie w Baltimore, niestety z wiadomych względów zostało odwołane.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Uwaga na Spoilery! Ważne wydarzenia ogłoszone na SmackDown, Dominic Garrini wspomina współpracę z Killerem Krossem w MLW, Walka wieczoru na najbliższym RAW

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

WWE Title Match
Seth Rollins vs. Drew McIntyre (c)

WWE Universal Title Match
Bray Wyatt vs. Braun Strowman (c)

SmackDown Women’s Title Match
Tamina Snuka vs. Bayley (c)

Men’s Money In the Bank Ladder Match
Aleister Black vs. Rey Mysterio vs. Daniel Bryan vs. King Corbin vs. Otis vs. Apollo Crews (Zastępca)

Women’s Money In the Bank Ladder Match
Nia Jax vs. Asuka vs. Shayna Baszler vs. Dana Brooke vs. Lacey Evans vs. Carmella