WWE Friday Night SmackDown 01 maja 2020: Raport

Pora na pierwszą majową tygodniówkę WWE! To na niej dowiemy się kto zostanie kolejnym uczestnikiem zarówno kobiecego, jak i męskiego Money In The Bank Matchu. Ponadto dziś Daniel Bryan będzie miał okazję, by pomścić swojego przyjaciela Gulaka w starciu z Corbinem.

 

Show rozpoczyna Daniel Bryan, który podkreśla, że kocha to co robi. Jest on podekscytowany nowymi wyzwaniami jakie czekają na niego w życiu. Dlatego też na Money In The Bank będzie miał motywację, by zwyciężyć. Pomimo tego, że Bryan nie zna reguł tego starcia, to nie powstrzyma go to od wspięcia się na sam szczyt korporacyjnej drabiny. Daniel jest również zawiedziony, że Drew Gulak nie będzie w stanie rywalizować z nim w tym specyficznym starciu, z powodu Corbina, którego zaprasza na ring, by mógł pomścić swojego przyjaciela. Król pojawia się na arenie i przypomina nam co uczynił tydzień temu Gulakowi. Bryan podkreśla, że jego dzisiejszy oponent jest jedną z nielicznych osób, które nie wykorzystały walizki Money In The Bank.

Singles Match

Daniel Bryan vs. King Corbin

Zwycięzca by DQ – Daniel Bryan

Do dyskwalifikacji doszło, gdy Corbin wykorzystał okoliczną drabinę do ataku. Po tym wydarzeniu Cesaro i Nakamura dołączyli do króla, który w dalszym ciągu atakował Bryana.

 

W ringu znajduje się Braun Strowman, a to oznacza, iż przyszedł czas na najnowszy odcinek Firefly Fun House, w którym to Bray pragnie nam opowiedzieć historię zwaną czarna owca. Historia była oczywiście nawiązaniem do początków kariery Brauna w WWE. Wyatt obwiniał mistrza Universal, iż ten odszedł od niego bez żadnego pożegnania, a w dodatku ukradł mu rzecz, która należy do niego. Strowman nie ma już ochoty na gierki i stwierdza, że jeżeli pretendent ma coś mu do powiedzenia to niech zjawi się w ringu. Do tego jednak nie dochodzi i kończymy dzisiejszy epizod Firefly Fyn House.

 

Singles Match

Sheamus vs. Leon Ruff

Zwycięzca – Sheamus

Po walce Sheamus był uradowany z tego, iż w przyszłym tygodniu na SmackDown powróci Jeff Hardy.

 

Na backstage’u otrzymujemy wywiad z Otisem oraz Mandy Rose, która jest przekonana, iż poradzi sobie dziś z Carmellą tak samo jak jej partner upora się z Dolphem Zigglerem i zakwalifikują się do starć o walizkę Money In The Bank.

Money In The Bank Qualifying Match

Carmella vs. Mandy Rose

Zwycięzca – Carmella

W trakcie walki zjawiła się Sonya Deville, która zauważyła, że rok temu oddała ona swój spot w walce Money In The Bank Mandy. Ciągłe uwagi Sonyi doprowadziły Mandy do rozproszenia i w ostateczności do porażki. Po walce wściekła Deville zaatakowała swoją byłą przyjaciółkę.

 

Tag Team Match

The New Day vs. The Forgotten Sons

Zwycięzcy – The Forgotten Sons

 

Na zapleczu Tamina rozmawiała z Sashą Banks, która przypominała czasy, gdy debiutowała w głównym rosterze. Do rozmowy włączyła się Bayley przez co pomiędzy paniami wywiązała się bijatyka.

 

Money In The Bank Qualifying Match

Otis vs. Dolph Ziggler

Zwycięzca – Otis

Zwycięstwo to oznacza, iż Otis jest przedostatnim uczestnikiem Money In The Bank Matchu jakiego poznaliśmy. Oznacza to także koniec dzisiejszego epizodu Friday Night SmackDown.