Bray Wyatt pretendentem do Universal Title?, Powód nieobecności Setha Rollinsa i Becky Lynch w WWE TV, Mocna pozycja Heavy Machinery

» Na oficjalnym twitterze areny Golden1 Center pojawiło się zdjęcie zbliżającej się gali WWE PPV Hell in a Cell, podczas której “The Fiend” Bray Wyatt ma zmierzyć się z Sethem Rollinsem lub Braunem Strowmanem o WWE Universal Championship w Hell in a Cell Matchu. Warto zaznaczyć, że HiAC odbędzie się 6 października i na obecną chwilę nie znamy żadnych pojedynków na to PPV. Gdyby doszło do tej walki z udziałem Braya, to z pewnością byłoby to niesamowite widowisko dla fanów wrestlingu, gdyż jako “The Fiend” postać byłego lidera The Wyatt Family ponownie odżyła i jest on najlepiej postrzeganą gwiazdą w WWE.

» Zarowno na RAW, jak i na SmackDown Live nie pojawili się WWE Universal Champion Seth Rollins oraz Becky Lynch, ponieważ para aktualnie przebywa na urlopie. Warto jednak zauważyć, że na czerwonej tygodniówce został wyemitowany materiał wideo z udziałem Setha oraz Brauna Strowmana, jednak jak się okazuje został on nagrany w zeszłym tygodniu i po prostu był on odtworzony. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy para powróci do telewizji, ale wiele wskazuje na to, iż zobaczymy ich na najbliższym RAW bądź SmackDown.

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że członek Heavy Machinery, czyli Tucker Knight otrzymał sporo pochwał ze strony oficjeli WWE, ponieważ w ostatnim czasie zwiększył intensywność swoich treningów, co wpłynęło na utratę kilku zbędnych kilogramów, dzięki czemu jego postura oraz sposób poruszania się na ringu znacząco się poprawiły. Tak więc wiele wskazuje, na to że już wkrótce obejrzymy jakiś ciekawszy feud z udziałem byłych wrestlerów WWE NXT, którzy po przejściu do głównego rosteru nie zabłysnęli w znaczącym stopniu.