Dlaczego Triple H “zakopał” Chrisa Jericho w WWE?, Steve Austin o złamaniu kayfabe przez The Undertakera, Członkowie Retribution zdenerwowani memem o zamieszkach w Kapitolu

» Triple H był często łączony z łopatą. Idea zakopywania przez niego talentów za kulisami dla własnego dobra stała się popularnym tematem, a teraz potwierdza się kilka historii. Podczas Grilling JR, Jim Ross mówił o tym, jak Triple H traktował niektóre z talentów w WWE, zwłaszcza Chrisa Jericho. JR powiedział, że Triple H wiedział, że nie ma charyzmy Y2J, więc “zakopał” go za to, że był mniejszy.

Rzecz w Jericho była, jak sądzę, dość prosta, że Jericho miało ładunek charyzmy, oczywiście, której Hunter [Triple H] mógł nie mieć w tym momencie, oraz fakt, że Jericho był poniżej sześciu stóp wysokości. To drobne bzdury.

Później stwierdził, że to wstyd, że Triple H tak potraktował Y2J. Tacy faceci jak Chris Jericho i Booker T byli traktowani tak, jakby nie należeli do WWE.

To było godne pożałowania, zwłaszcza gdy mówisz o dwóch facetach, takich jak Booker T i Jericho, którzy naprawdę źle wyglądają, wnioskując, że nie należą z jakiegoś powodu.

» Rozmawiając z Busted Open Radio, Steve Austin opowiedział Dave’owi LeGrece o tym, jak widzi złamanie kayfabe przez The Undertakera po tych wszystkich latach, które spędził na ochronie swojego charakteru.

Potrafię docenić to, co mówisz. Bo jesteś jednym z tych, którzy nie mogli znieść, że Taker podniósł zasłonę i po 30 latach powiedział: “Wierzcie lub nie, jestem człowiekiem”. Tak na to patrzę, bo jestem wielkim fanem tego biznesu jak każdy. I rozumiem kayfabe, rozumiem ochronę biznesu, ale kiedy nadszedł czas, aby wyruszyć na zachód słońca, to już czas. Jeśli Mark Callaway nigdy nie mówił o byciu Undertakerem, dlaczego nie miałby mieć takiej możliwości, tak jak wszyscy inni, ponieważ nie może już być Undertakerem.
Może pojawić się na RAW, czy co tam, ale teraz nadszedł czas, aby żyć swoim życiem, a większość jego życia była tym facetem. Więc myślę, że to wspaniałe dla niego, że to robi, nie przeszkadza mi to w najmniejszym stopniu. To znaczy, do diabła, zrobiłem to i do pewnego stopnia, nie zaczynasz w tym cyklu, wszyscy zadają te same pytania. Ale to zajmie dużo czasu, więc myślę, że to jest wspaniałe.

» Członkowie Retribution – T-BAR i Reckoning nie są zadowoleni z mema, która porównuje ich do amerykańskich buntowników. Mem przedstawia logo Retribution zamiast flagi Donalda Trumpa. T-BAR i Reckoning odnieśli się do tego mema na Twitterze w bardzo ostrych słowach.

Jestem jedynym białym Amerykaninem w tej grupie, więc to porównanie jest nie tylko niedokładne, szczerze mówiąc, żenujące. Weź swój głupi żart i wepchnij go sobie w d**ę.

Nie porównuj nas do terrorystów. Wy***** z tym śmieciem.