Wiadomość Chrisa Jericho do The Undertakera, Roman Reigns “WWE spoczywa na moich barkach”, Była mistrzyni powraca do Impact Wrestling

» AEW Superstar Chris Jericho opublikował materiał wideo, w którym pogratulował The Undertakerowi 30-letniej przygody z WWE. Jak wiadomo Y2J jest jedną z wielu gwiazd, które oddały hołd DeadManowi oficjalnie kończącemu karierę podczas Survivor Series:

Chcę tylko powiedzieć, że bardzo gratuluję 30-lecia The Undertakera, lub jak ja go nazywam “The Fonz”. Zawsze tak go nazywałem, ponieważ jest nie tylko liderem w szatni, ale także jednym z najfajniejszych facetów, jakich w życiu spotkałem. Jest także zabawny i bardzo miły dla wszystkich, oczywiście jednym z najwspanialszych, jeśli nie najlepszym wykonawcą w historii WWE.

Jericho stwierdził, że z Takerem ma ponad 100 opowieści, ale najbardziej zapadło mu w pamięci ich pierwsze spotkanie, które miało miejsce ponad 20 lat temu na live evencie w Puerto Rico:

Kiedy widzisz go w telewizji, czekasz jedynie na gong. Kiedy jesteś z nim na ringu czujesz gęsią skórkę, a on schodzi po rampie. Jest jednym z najbardziej onieśmielających, zaangażowanych postaci wszechczasów. CZUJESZ TO, kiedy The Undertaker wchodzi na ring. Czujesz to! Tą elektryczność. Nigdy więcej czegoś takiego nie doświadczymy.

Mam wielkie uznanie względem Marka, The Fonza, The Madonna z WWE, czyli faceta, który nieustannie zmieniał swój looks i gimmick. Fakt, że przez 30 lat był na szczycie jest czymś, czego nigdy więcej nie doświadczymy. Dzięki za bycie fajnym facetem przez te wszystkie lata.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 23 listopada 2020: Raport

» WWE Universal Champion Roman Reigns mówi o sobie, że jest jedynym wrestlerem, który może udźwignąć WWE na swoich plecach. Na portalach społecznościowych mistrz wypowiedział się na temat zwycięstwa w walce wieczoru odniesionego w starciu z WWE Championem na Survivor Series. Oczywiście ten pojedynek odbył się w stypulacji non-title matchu:

Niewielu będzie wiedziało, jakie to uczucie nosić wszystko na swoich barkach. W tym pokoleniu jest tylko jeden taki osobnik. Szef stołu, WWE Universal Champion, The Best of the Best. #SurvivorSeries.

Wiele wskazuje, na to że kolejnym rywalem Romana Reignsa będzie Daniel Bryan.

» Portal PWInsider.com informuje, że do federacji Impact Wrestling powróci Taylor Wilde. Była Knockouts i Knockouts Tag Team Champions przeszła na emeryturę w 2011 roku. Nie wiadomo, jaka będzie jej rola, ale sporo plotek sugeruje możliwość pracy nad turniejem i przywróceniem do walki o Knockouts Tag Team Titles.

Former TNA Knockouts Champion Taylor Wilde Reveals That She Was Supposed To Make Her Return Earlier This Year

Jeżeli Wilde powróci, to wiele wskazuje na, to iż będzie ona tajemniczą partnerką Jordynne Grace. Była mistrzyni kontaktowała się z kimś, kto będzie jej partnerką w zbliżającym się tag team matchu przeciwko Killer Kelly i Renee Michelle.

W taki sposób prezentują się poszczególne rundy turnieju:

PIERWSZA RUNDA:

* Havok & Nevaeh def. Alisha & Tenille Dashwood
* Killer Kelly & Renee Michelle vs. Jordynne Grace & TBA
* Tasha Steelz & Kiera Hogan vs. Ashley Vox & Delmi Exo
* Knockouts Champion Deonna Purrazzo & Kimber Lee vs. Taya Valkyrie & Rosemary

DRUGA RUNDA:

* Havok & Nevaeh vs. Killer Kelly & Renee Michelle lub Jordynne Grace & TBA

* Tasha Steelz & Kiera Hogan lub Ashley Vox & Delmi Exo vs. Knockouts Champion Deonna Purrazzo & Kimber Lee lub Taya Valkyrie & Rosemary

FINAŁ NA HARD TO KILL:

* Havok & Nevaeh lub Killer Kelly & Renee Michelle lub Jordynne Grace & TBA vs.

* Tasha Steelz & Kiera Hogan lub Ashley Vox & Delmi Exo lub Knockouts Champion Deonna Purrazzo & Kimber Lee lub Taya Valkyrie & Rosemary