SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

WWE Monday Night RAW 23 listopada 2020: Raport

Czas na pierwszą tygodniówkę WWE po Survivor Series! To właśnie dziś, w Thunderdome, ujrzymy celebrację wczorajszych zwycięskich drużyn RAW, a ponadto dowiemy się jakie wyzwania czekają teraz na Drew McIntyre’a.

 

Show rozpoczyna Adam Pierce w otoczeniu męskiej drużyny RAW, który zapowiada, że tak dominujące zwycięstwo na Survivor Series wymaga nagrody. Któryś zawodnik dostaje szansę bycia następnym przeciwnikiem Drew McIntyre’a. Sheamus wykorzystuje tę okazję do pogratulowania Szkotowi zdobycia tytułu. A.J. zarzuca mu, że chwaląc znajomego, chce jedynie dostać się na piedestał. Keith zauważa, że to właśnie on przypiął kapitana SmackDown. Riddle zaś dalej nazywa resztę drużyny swoimi przezwiskami, co powoduje irytację niektórych członków. Braun Strowman natomiast zaatakował Adama Pierce’a, gdyż poczuł się niedoceniany tym, że dostał okazję do przemówienia jako ostatni.

Otrzymujemy video opisujące wcześniejsze zdarzenia z dzisiejszego dnia. Doszło do rozmowy The New Day z The Hurt Business, którzy zarzucili im utratę prestiżu tytułów spowodowaną wczorajszą porażką. Mistrzowie zgodzili się na propozycję walki dziś o mistrzostwa Tag Team.

RAW Tag Team Championship Match

The New Day vs. The Hurt Business

Zwycięzcy – The New Day

 

Na backstage’u otrzymujemy wywiad z Adamem Pierce’em, który zapowiada stosowne reperkusje wobec Brauna Strowmana. Do oficjela dołącza Bobby Lashley, który podkreśla, iż był jedynym mistrzem RAW, który wczoraj zwyciężył. Dlatego też również pragnął dostać kawałek tortu.

Po przerwie Adam podkreślił, że Bobby dał mu nowe powody do przemyślenia sytuacji. Nagle obok oficjela pojawił się Randy Orton.

Na backstage’u Lana podkreśla, iż wczoraj przeżyła najlepszy moment w swoim życiu. Teraz ma ochotę żyć chwilą i nie chce być wybudzona z tego snu.

Na zapleczu dowiadujemy się także od Adama Pierce’a, iż czeka nas dziś seria trzech walk 1 na 1. Zwycięzcy tych starć awansują do starcia Triple Threat w przyszłym tygodniu, gdzie triumfator zdobędzie szansę walki przeciw Drew McIntyrowi.

 

Qualifying Match

Sheamus vs. Riddle

Zwycięzca – Riddle

 

Na backstage’u Lana spotyka Asukę, która nie dowierza, iż Lana chce wyzwać ją do walki o mistrzostwo. Japonka jednak podkreśla, że uwielbia wyzwania zatem przyjmuje propozycję. Walka odbędzie się jeszcze dzisiaj.

 

Pora na kolejny odcinek Firefly Fun House, w którym omówimy dziś temat przyjaźni. Okazuje się, że nie jest to przyjemna rzecz i powinno się unikać. Dlatego Bray zamierza pomóc Alexie w jej sprawie z Nikki Cross.

 

RAW Women’s Championship Match

Asuka vs. Lana

Walka przeistoczyła się w starcie 2 na 2 po ataku Baszler i Jax.

Tag Team Match

Asuka & Lana vs. Shayna Baszler & Nia Jax

Zwycięzcy – Asuka & Lana

 

Na backstage’u Riddle spotyka MVP’ego, którego prosi o pomoc, ponieważ ten zajmuje się biznesem, a on ma w głowie wiele fantastycznych, niespodziewanych pomysłów. MVP proponuje mu, by ten zebrał swoje idee i wtedy dał mu znać.

 

Qualifying Match

Keith Lee vs. Bobby Lashley

Zwycięzca przez DQ – Keith Lee

Do dyskwalifikacji doprowadził atak MVP’ego.

 

Singles Match

Alexa Bliss vs. Nikki Cross

Zwycięzca – Alexa Bliss

 

Qualifying Match

Randy Orton vs. A.J. Styles

Zwycięzca – A.J. Styles

W trakcie walki na arenie pojawił się The Fiend, który rozproszył Ortona i doprowadził tym samym do jego porażki. W ten sposób kończymy dzisiejszy epizod Monday Night RAW.