Śmierć wrestlera UK z powodu COVID-19, Top Flight oficjalnie w AEW, MLW ogłasza debiut Calvina Tankmana na Fusion

» 19-letni brytyjski wrestler Cameron Wellington zmarł z powodu COVID-19 – podaje The Daily Mail.

W zeszłym tygodniu u wrestlera zdiagnozowano koronawirusa. Dzień później został przewieziony do lokalnego szpitala w Walsall, Anglia. Zmarł zaledwie 48 godzin po wykryciu covida. Rodzice wrestlera w rozmowie z The Daily Mail powiedzieli, że był sprawny i zdrowy zanim zostały postawione diagnozy. Matka Wellingtona została wezwana zaledwie po godzinie, kiedy młody chłopak wylądował w szpitalu i oznajmiono jej, iż poziom tlenu spadł i nie wytrzyma kolejnych godzin. Następnie Cameron został poddany dializie i umieszczony na oddziale intensywnej terapii. Lekarze próbowali uratować chłopaka, niestety nie udało się i wkrótce po operacji serca, zmarł.

UK Indie Wrestler Passes Away Due To COVID-19

Norman Wellington wyjawił, że jego syn trening w wrestlingu rozpoczął 7 lat temu:

Był energiczny, bystrym i szczęśliwym człowiekiem. Wszyscy go lubili. Uwielbiał wrestling. Zaczął go uprawiać, kiedy miał 12, lub 13 lat, więc kilka lat temu. Przeszedł przez sekcję juniorów do sekcji seniorów. Po prostu chcę, aby wrócił do nas.

Impact Wrestling Star Ethan Page za pośrednictwem Twittera skomentował śmierć Camerona, który był uczestnikiem jednym z wielu seminariów prowadzonych przez niego:

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Monday Night RAW 23 listopada 2020: Raport

Znałem Cam dzięki @WPWL_UK. Był częścią seminarium i zakochałem się w jego postawie / energii. Miał wtedy 16 lat. To złamało moje serce. Składam kondolencje jego rodzinie oraz rówieśnikom. RIP Cam.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że Top Flight (Darius i Dante Martin) podpisali kontrakt po swoim debiucie, który miał miejsce na Dynamite.

W zeszłym tygodniu bracia w wieku 19 i 21 lat zmierzyli się z AEW World Tag Team Champions The Young Bucks. Zaprezentowali się z bardzo dobrze strony, dzięki czemu zainteresowali sobą samego Tony’ego Khana.

Top Flight przeszli trening przygotowujący ich do występów w wrestlingu prowadzony przez Kena Andersona oraz Molly Holly.

» Federacja MLW ogłosiła, że Super Heavyweight Calvin Tankman zadebiutuje w trakcie środowego odcinka MLW Fusion. Ważący 173 kg były zawodnik MMA jest zapowiadany jako zapaśnik hybrydowy używający swojej siły, bijatyki oraz akcji w locie.

MLW CEO Court Bauer w komunikacie prasowym wyjawił, że wkrótce fani zobaczą spektakularnego sportowca. Warto wspomnieć, że Tankman dołączył do MLW w kwietniu bieżącego roku:

Świat czekał na wejście Calvina Tankmana do MLW i wreszcie to się stanie w środę. To była długa droga do tego momentu. Calvin podpisał z nami kontrakt już w kwietniu, ale wstrzymaliśmy się z tym ogłoszeniem z powodu pandemii. Teraz po kilku miesiącach, fani będą świadkami spektakularnego sportowca.