Daniel Bryan chce więcej call-up’ów z NXT, Steve Austin mówi o jego ulubionych wrestlerach z WWE, WWE Hall Of Famer potrzebuje operacji

» Daniel Bryan chciałby, aby było więcej call-up’ów z NXT do Smackdown. Od paru miesięcy Bryan ma znaczącą rolę jeśli chodzi o creative team na Smackdown. Według Wrestling Observer Daniel naciska na call-upy w celu dodania swieżości na niebieskiej tygodniówce.

Bryan nie wymienił żadnego nazwiska, które chciałby ujrzeć na Smackdown, jednak według poprzednich informacji Damian Priest miał w poprzednim tygodniu zadebiutować na Smackdown, jednak to się ostatecznie nie stało i zdaniem Wrestling Observer Priest znajdzie się ostatecznie na RAW.

» Stone Cold Steve Austin niedawno rozmawiał z Ryanem Satinem z WWE on Fox i wymienił parę nazwisk z obecnego rosteru WWE, którzy wpadli mu w oko.

Austin wytłumaczył dlaczego od ponad roku zakochał się w pracy, którą wykonuje Bayley jako postać heelowa.

„Powiedziałem to już wcześniej. Kiedy Bayley stała się heelem, została jednym z najlepszych heelów w wrestlingu obecnie,” powiedział Austin.

„Jest kilka warstw w jej pracy. Patrząc na kobiety, Charlotte Flair niedawno wróciła oraz Becky Lynch odeszła na pewien czas z powodu macierzyństwa, ale w tym momencie, naprawdę lubię pracę Bayley jako heela. Lubię to od pewnego czasu.”

Austin wskazał również Drew McIntyre’a jako jego ulubionego wrestlera obecnie. Przyznał on, że kilka lat temu nie widział on Drew jako gwiazdy main eventu.

„Patrząc na mężczyzn, Drew McIntyre jest kimś kogo bardzo lubię. Pamiętam jak rozmawiałem z Mick’iem Foley o Drew na moim podcastcie kilka lat temu. W tamtym momencie, jakbyś mi powiedział, że Drew będzie „tą osobą” powiedziałbym, ’nie, on jest midcarderem’.

Stone Cold kontynuował mówiąc„Ale Foley powiedział mi, ‘powinieneś na niego patrzeć’. Oglądałem go. Spotykając Drew osobiście i czując jego fizyczność i mentalność oraz to co on myśli o wrestlingu, jestem pod jego wrażeniem. Naprawdę zyskał on pozycję, na której obecnie się znajduje.”

» WWE Hall of Famer Sean Waltman, znany również jako X-Pac poinformował na twitterze, że potrzebuje wykonania operacji więzadeł krzyżowych przednich (ACL) oraz łękotki.

Waltman poinformował o tym, że spotka się on z chirurgiem ortopedycznym w poniedziałek, aby ustalić termin operacji. Przyznaje on, że chciałby być jak najbliżej 100% sprawności jeśli chciałby wrócić do ringu.

„Spotkam się z chirurgiem ortopedycznym w poniedziałek, aby ustalić datę operacji więzadeł krzyżowych przednich oraz łękotki. Nawet jeśli nie chciałbym wrócić do ringu, muszę mieć te operacje zrobione, było tak od 2007 roku. Dopiero nauczyłem się pracować z tym… ciągle mogę z tym pracować, ale chciałbym być jak najbliżej 100% jak to możliwe, jeśli mam jeszcze zawalczyć.”

Adam Pearce oraz Alex Shelley skomentowali tweet X-Pac’a.

Shelley mówi „Typowy przypadek rehabilitacji. Jestem podekscytowany tym, że zaczynasz tę przygodę.” Waltman odpowiedział, „Dzięki Alex. Długo z tym zwlekałem, jednak nie za długo. Chociaż trochę długo. Przy okazji, dobrze cię widzieć z powrotem.”

Pearce napisał „Zawsze byłem smutny przez to, że stało się to w walce ze mną.”

Waltman odpowiedział „To był jedyny moment, w którym nie byłem w stanie dokończyć walki, w której nie byłem nieprzytomny. Ten sam spot: blok, hiptoss, backflip, który wykonałem z tobą i innymi tysiące razy.”