Kyoko Kimura kontynuuje walkę o sprawiedliwość dla Hany!

Kyoko Kimura po raz kolejny została zaproszona do rozmowy na temat swojej zmarłej córki. Tym razem przez japoński portal sankei.com, gdzie opublikowano artykuł, w którym była wrestlerka opowiada o cyberprzemocy i tragedii, która spotkała Hanę. Mówiła też o tym, że jej celem jest edukacja dzieci w kwestii bullyingu i doprowadzenie osób nękających Hanę przed wymiar sprawiedliwości.

Żeby podnieść się na duchu, Kyoko wróciła do swojej afro fryzury, którą miała w czasach, gdy była jeszcze aktywną pro wrestlerką.

Wspomniała, że powiedziano jej, że fryzura którą nosi na głowie jest “niestosowna” i “niegrzeczna”. Mowiła, że wielokrotnie sugerowano jej nieprofesjonalizm – oczywiście tylko ze względu na jej bujną fryzurę, co jest absurdem i czymś niedorzecznym.

Kiedy ci ludzie będą mieli partnerów lub kogoś ważnego w swoim życiu, kogo chcą chronić – nadejdzie czas, kiedy będą się wstydzić tego, co zrobili Hanie. Było około 1,200 postów w mediach społecznościowych skierowanych do mojej córki, których treści były obraźliwe.

Celem organizacji non-profit, którą tworzy Kimura, jest edukacja uczniów szkół podstawowych w zakresie bycia miłym dla siebie i zniechęcania do cyberprzemocy. Mówi, że jest to powszechny problem na komunikatorze SNS i ogólnie w mediach społecznościowych i chce zmienić to zjawisko.