Alex Gracia wspomina Hanę Kimurę i pracę w Stardom w wywiadzie przeprowadzonym przez Fightful

Alex Gracia – znana z występów na scenie niezależnej, Impact Wrestling, Stardom i ostatnio AEW Dark, udzieliła wywiadu portalowi Fightful, w którym wspominała swoje początki pracy w Stardom i to, w jaki sposób pomogła jej Hana Kimura, gdy ta pierwszy raz pojawiła się w federacji.

Alex Gracia podzieliła się swoimi wspomnieniami z pracy w World Wonder Ring Stardom i ze zmarłą Haną Kimurą w najnowszym wywiadzie. Gracia rozmawiała z Fightful i wspominała, jak Kimura wyciągnęła do niej pomocną dłoń, aby poczuła się lepiej w nowym otoczeniu.

Gracia o Kimurze pomagającej talentom spoza Japonii czuć się bardziej komfortowo w pracy:

Była uważana za pomocnicę Gaijin, ponieważ zawsze pomagała nowym wrestlerkom w aklimatyzacji. Często mówiła… „Mów do mnie po angielsku” i robiła to w słodki sposób. Kiedyś spędziliśmy szczególny wieczór. Byliśmy w Osace, nie wiem, czy to była tęsknota za domem, czy też po prostu trudności z przyzwyczajeniem się do nowej lokacji. Z jakiegoś powodu wszyscy razem byliśmy tej nocy w jednym pokoju.

Hana powiedziała: „Idziemy na kolację”. Poszliśmy na kolację i mieliśmy z nią najlepszy wieczór. Ona zawsze była niezwykle miła i pomocna dla każdego. Nawet jeśli nie była obecna przy mojej walce… podeszła do mnie i powiedziała: Wszystko w porządku? Dobrze się czujesz? Dobrze było mieć tam kogoś, na kogo naprawdę możesz liczyć i Hana była właśnie taką osobą.

Była naturalną gwiazdą w ringu i poza nim. Wchodziła do pokoju i była tą samą dziewczyną, co ta walcząca między linami. To, co ją spotkało, było straszne i bardzo trudne. Wszystko, co się z tym wiąże, pochodzi z internetu. Więc miejmy nadzieję, że ludzie zaczną zdawać sobie sprawę, że cyberbullying jest czymś złym i w wielu przypadkach doprowadza do tragedii. Zwłaszcza, że Hana była taka młoda. Nikomu nie jest łatwo słyszeć i czytać takich rzeczy, ale szczególnie osobom w młodym wieku jest bardzo ciężko.

W Stardom talent daje bardzo wiele, ale czasami trudno odnaleźć siebie w Japonii. By pomóc w dopasowaniu się – wiele dziewczyn chce się upewnić, że jest ci wygodnie, bo wiedzą, że jesteś z dala od domu. Wiedzą, że on jest dla ciebie inny. Po prostu starasz się dopasować do niego jak najlepiej i zrobić co w twojej mocy, by czuć się dobrze. Hana Kimura zawsze była wspaniała i słodka, wiem, że trzymała się blisko z wieloma dziewczynami, które tam pracowały.