SPOILER! Breaking News: LEGENDA WCW/TNA/WWE DEBIUTUJE W AEW!

TEN POST CZYTACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ 😀

Podczas wczorajszego wydarzenia AEW Winter Is Coming niespodziewanie pojawił się człowiek, który „zmienił wrestling”. Mowa tutaj o „The Icon” Stingu. Do tego niecodziennego wydarzenia doszło w momencie ataku ze strony Briana Cage’a, Ricky’ego Starksa oraz Powerhouse Hobbsa. Ich ofiarami zostali Darby Allin i Cody Rhodes. Wspomniane gwiazdy AEW walczyły ze sobą w tag team matchu. Oczywiście nie mogło się obyć bez ingerencji ze strony podopiecznych Taza.

Klasycznie Sting przyniósł ze sobą kij baseballowy i stanął twarzą w twarz z Darby Allinem, co może świadczyć o zainteresowaniu walką o TNT Championship. Czy tak się stanie? W tym momencie nasuwa się wiele pytań. Czy, to był jednorazowy występ Stinga? Czy WWE Hall of Famer będzie regularnie pojawiał się w ringu Dynamite? Odpowiedź na te wszystkie pytania z pewnością otrzymamy w najbliższym czasie.

Warto zaznaczyć, że The Icon swój ostatni pojedynek stoczył 20.09.2015 roku przegrywając pojedynek z Sethem Rollinsem o WWE World Heavyweight Title na gali Night of Champions 2015.

EDIT: Sting podpisał wieloletnią umowę z All Elite Wrestling.