Uwaga na Spoilery! Materiały z ringowego debiutu Jona Moxleya w AEW, Heel turn gwiazdy na Fyter Fest, The Miz komentuje Mike The Miz Day

» Podczas Fyter Fest w ringu zadebiutował Jon Moxley, którego przeciwnikiem był Joey Janela. Oczywiście zwycięstwo odniósł Moxley, który po walce został brutalnie zaatakowany przez Kenny’ego Omegę. Kanadyjczyk odwdzięczył się w ten sam sposób byłemu wrestlerowi WWE, co on podczas Double Or Nothing atakując go oraz Chrisa Jericho. Omega oraz Moxley zmierzą się ze sobą 31 sierpnia w Chicago podczas AEW All Out.

» Cody Rhodes oraz Darby Allin byli uczestnikami 20-minutowego pojedynku podczas Fyter Fest. Wszystko wskazywało na to, iż ich walka potrwa jeszcze dłużej, do momentu pojawienia się Shawna Spearsa, który brutalnie zaatakował Cody’ego uderzając go krzesłem w głowę, co doprowadziło do krwawienia. Wygląda na to, że były wrestler WWE przeszedł heel turn i w federacji AEW będzie pełnił rolę złego faceta, a nie, jak to miało miejsce w przeszłości, czyli face’a.

» WWE Superstar The Miz poinformował, że wkrótce w jego byłej szkole średniej odbędzie się event o nazwie „Mike The Miz Day”, który będzie miał własnego DJ’a, show samochodowe oraz food trucki z jedzeniem. Wrestler skomentował, to wydarzenie w następujący sposób: