Spoilery! Syn WWE Hall of Famera oficjalnie w ROH, Były TNA X-Division Champion w ROH, Dasha Fuentes w All Elite Wrestling?

» Austin Gunn, to syn WWE Hall of Famera Billy’ego Gunna. Podpisał on kontrakt z federacją Ring of Honor o czym poinformował Teddy Long podczas ostatniego wydarzenia organizowanego przez federację River City Con Wrestling.

„Największa niespodzianka dzisiejszego wieczoru, to moment pojawienia się Teddy’ego Longa, który przedstawił Austina Gunna, syna WWE Hall of Famera Billy’ego Gunna, jako nowego członka Ring of Honor”.

» Były TNA X-Division Champion Alex Shelley pojawił się podczas wczorajszego tapingu telewizyjnego Ring of Honor. Wrestler rzucił wyzwanie każdemu, kto jest/był ROH Championem do walki podczas Manhattan Mayhem, czyli show, jakie odbędzie się 20 lipca.

» Dasha Fuentes, to kobieta która w przeszłości pracowała w federacji World Wrestling Entertainment i była odpowiedzialna za przeprowadzanie wywiadów na backstage’u. Dasha pojawiła się na wczorajszym evencie Fyter Fest i towarzyszył jej Justin Roberts. Tak więc istnieje prawdopodobieństwo, iż wkrótce zobaczymy ją oficjalnie w AEW.