Uwaga na Spoilery! Gwiazda AEW wyszła poza skrypt, Kto najbliższym przeciwnikiem Kipa Sabiana?, Segment z udziałem Dark Order

» Podczas wczorajszego eventu AEW Fyter Fest, MJF był zaangażowany w Fatal Four Way Match razem z Adamem Pagem, Jungle Boyem i Jimmym Havocem. Zwycięstwo w konfrontacji odniósł Page, ale zanim wszystko się zaczęło, to jeden z uczestników, a dokładniej MJF wygłosił krótkie promo odnośnie swojej “rzekomej” wygranej. Na zdjęciu zamieszczonym poniżej widać, że Jungle Boy musiał czekać ponad 90 sekund na możliwość wejścia, gdyż MJF wyszedł poza skrypt i mówił o wiele dłużej niż pierwotnie zakładano. Sam wrestler skomentował, to co się wydarzyło:

“Pozwól, że Ci coś wytłumaczę mały człowieku. Mogę mówić tak długo, jak będę chciał, ponieważ jestem gwiazdą. Będę twarzą tej firmy, dlatego Tony Khan oraz mój najlepszy przyjaciel, Cody Rhodes pozwolili mi na zrobienie czegokolwiek, co tylko chcę i tak się stało”.

» Kip Sabian dołączył do loży komentatorskiej podczas Fatal Four Way Matchu z udziałem Adama Page’a, Jimmy’ego Havoca, MJF oraz Jungle Boya. Przed walką na Fyter Fest dowiedzieliśmy się, że zwycięzca tej konfrontacji w przyszłości zmierzy się z Sabianem. Jak się okazało jego najbliższym rywalem będzie Adam Page, jednak nie wiadomo, na którym show.

» Podczas pre-show poprzedzającym główną galę AEW Fyter Fest, Best Friends pokonali Private Party oraz SCU, dzięki czemu awansowali do kolejnej rundy turnieju. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto będzie ich najbliższym rywalem, ale po walce miał miejsce ciekawy segment. Otóż na ekranie pojawili się Dark Order. Panowie powiedzieli, że chcą, aby ich pierwszy występ miał miejsce w starciu z The Best Friends. Oczywiście ta walka nie została jeszcze zatwierdzona przez oficjeli, ale być może się wydarzy wkrótce.