Hot News: Aktualizacja stanu zdrowia Cody’ego po Fyter Fest

Federacja All Elite Wrestling za pośrednictwem Twittera opublikowała aktualizację odnośnie stanu zdrowia Cody’ego Rhodesa, który niefortunnie został uderzony krzesłem w głowę podczas Fyter Fest. Były wrestler WWE został opatrzony przez służby medyczne, a jego rana wymagała dwunastu zszywek, na szczęście nie doznał on wstrząsu mózgu.

Po swojej walce z Darby Allinem, Cody został zaatakowany przez Shawna Spearsa, natychmiast upadając na matę. Po show prezes AEW Tony Khan powiedział, że krzesło było częścią storyline’u, ale coś poszło nie tak:

„Po walce natychmiast zadzwoniliśmy do lekarza. Oczywiście ubolewam nad tym, co się stało. Nie wiem, czy to jest odpowiedni czas i miejsce, aby konkretnie opisać, to co się stało, ale podjęliśmy środki ostrożności w tej sytuacji. Cody nie doznał wstrząsu mózgu i jesteśmy wdzięczni lekarzowi za szybką pomoc”.

Warto zaznaczyć, że 13 lipca Cody połączy siły z Dustinem Rhodesem w starciu z The Young Bucks na Fight For The Fallen, czyli show, które odbędzie się w Jacksonville.