Uwaga na Spoilery! Co WWE i AEW robi źle – Eric Bischoff, Lana komentuje przełamanie złej passy, Kto nowym pretendentem do WWE Title? – Wypowiedź AJ Stylesa

» Eric Bischoff wielokrotnie wypowiadał się na temat niskiego budżetu federacji TNA, przez co nie była ona konkurencją dla WWE. W najnowszej odsłonie swojego podcastu Bischoff wyjaśnił, co WWE oraz AEW robi źle jeżeli chodzi o jakość swojej produkcji.

Jestem pod wrażeniem AEW z wielu różnych powodów. Powiedziałem, to dawno temu, zanim wróciłem do pracy w WWE i powiem, to jeszcze raz. WWE jest niesamowitym producentem Live Eventów. Nikt nie robi tego lepiej niż WWE. Problem polega na tym, że robią to zbyt dobrze. Kiedy oglądam WWE (Monday Night RAW) nie czuję, aby to było live. Jest tak dobrze zrobione, nie ma żadnych błędów, ani drobnych wad. Jest tak doskonałym produktem, że nie czuję, aby był na żywo.

W AEW czuję, że jestem live. Nie podkreślają wartości produkcji ponad wszystko. Liczy się akcja w ringu. Uwielbiam sposób, w jaki przeprowadzają niektóre wywiady, ale nie wszystkie. To dla mnie wygląda realnie.

Od momentu zwolnienia Bischoffa przez WWE w październiku 2019 roku, dwukrotnie pojawił się w AEW jako moderator. Eric powiedział, co mu się nie podoba w AEW oraz WWE:

Powiem tak – to nie pójdzie w dobrą stronę i być może już nie otrzymam telefonu od AEW, czy WWE, ponieważ otrzymają krytykę za to samo. Żadna z tych federacji nie chce powiększyć swojej widowni. Nie robią niczego nowego, czego nie wykonano wcześniej. AEW ma tych samych 7-800.000 widzów, być może będzie ich troszkę więcej. Ale trzymają się tego samego. WWE ledwo udaje się zatrzymać publiczność, ale ich ratingi z tygodnia na tydzień prezentują się coraz gorzej. Żadna grupa nie robi nic, aby zrewolucjonizować, rozwinąć biznes.

» Niespodziewanie podczas konfrontacji z udziałem Team RAW i Team SmackDown jako „Best of the Best” wystąpiła Lana, która miała wiele powodów do świętowania zwycięstwa swojej drużyny na Monday Night RAW.

Po raz pierwszy od dwóch miesięcy Lana wyszła zwycięsko z dwóch pojedynków pod rząd. Otóż na wczorajszym Monday Night RAW odbył się tag team mach, w którym Lana oraz Asuka pokonały Shaynę Baszler i Nia Jax. Do zwycięstwa doszło w momencie, kiedy RAW Women’s Champion wykonała roll-up na byłej mistrzyni kobiet NXT przypinając ją.

W trakcie pojedynku Lana uchroniła się przed Samoan Drop, co w znaczący sposób przyczyniło się do zwycięstwa jej drużyny. Po czerwonej tygodniówce Lana za pośrednictwem TWITTERA wyraziła swoje zadowolenie z powodu przełamania złej passy porażek na RAW:

Jestem bardzo wdzięczna z powodu zwycięstwa z naszą mistrzynią @WWEAsuka i przełamaniu złej passy @NiaJaxWWE i @QoSBaszler !

Były wrestler WWE Rusev (Miro) wyraził zadowolenie z występu swojej żony na Survivor Series:

Dumny mąż. Jedyna ocalała z kobiecej drużyny na Survivor Series.

» W walce wieczoru wczorajszego Monday Night RAW, AJ Styles pokonał Randy’ego Ortona wykonując Phenomenal Forearm. Do zwycięstwa doszło za sprawą ingerencji „The Fiend” Braya Wytta.

Po walce, Styles dołączył do Riddle’a i Keitha Lee w triple-threat matchu, który wyłoni nowego pretendenta do walki z Drew McIntyre’m o WWE Championship.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Styles emanował dużą pewnością siebie po zwycięstwach odniesionych zarówno na Survivor Series (Team RAW), jak i dzień później:

Nigdy wcześniej nie walczyłem z Keithem Lee, ale pokonałem Riddle’a. Jestem kapitanem, możecie mnie nazywać kapitanem. Chociaż nie podoba mi się, ten name. Jestem liderem, a wszyscy podążają za mną.

Styles odniósł się do słów wypowiedzianych przez Keitha Lee, który uważa, iż zyskał przewagę, ponieważ dwójka z trzech uczestników nigdy wcześniej ze sobą nie walczyła:

Lee będzie musiał się nauczyć ustawiania w kolejce. Jestem dwukrotnym WWE Championem, wiec, czego potrzeba, aby zostać WWE Championem. To tylko gra ze strony Keitha Lee. Nie mówię, że jest głupi, ale po prostu nie jest gotowy na AJ Stylesa.

Braun Strowman nie zakwalifikował się do walki, która wyłoni pretendenta do WWE Championship Matchu, to właśnie on ma być rywalem Drew na grudniowym PPV TLC.