Z ostatniej chwili! Dłuższa przerwa Setha Rollinsa

W najbliższym czasie Seth Rollins zostanie wyłączony z występów w telewizji WWE.

Dave Meltzer uważa, że niedzielne PPV Survivor Series było ostatnim występem wrestlera do momentu, aż Becky Lynch nie urodzi dziecka. O ciąży wielokrotnej mistrzyni kobiet dowiedzieliśmy się 11 maja podczas Monday Night RAW. Od tej pory nie wystąpiła w WWE TV.

Niemalże w tym samym czasie Becky wyjawiła, że termin porodu planowany jest na grudzień. Biorąc pod uwagę, że następne WWE PPV TLC odbędzie się 20 grudnia 2020 roku wyłączenie Rollinsa z fabuły ma sens.

Na piątkowym SmackDown, Seth Rollins przegrał one-on-one match ze swoim byłym uczniem, Buddym Murphym ostatecznie kończąc wielomiesięczny feud dotyczący rodziny Mysterio. W ubiegłą niedzielę na Survivor Series, Rollins upadł na ring prosząc Sheamusa o wyeliminowanie go “dla większego dobra”, po czym otrzymał Brogue Kick i jako pierwszy został wyeliminowany z Five on Five Traditional Elimination Matchu.

Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy do telewizji zostanie włączony Seth Rollins, ale najprawdopodobniej nastąpi, to po PPV, aby zdążyć załapać się na przyszłoroczne Royal Rumble.