Daniel Bryan zadebiutuje na SmackDown w nowym looku?, Ogromny spoiler dotyczący Survivor Series!, The Undertaker: “Moja mama przeklina Triple H do dziś”

» Wygląda na to, że były mistrz WWE Daniel Bryan może w najbliższej przyszłości zadebiutować z nowym wyglądem. Podczas podglądu czwartkowego odcinka Total Bellas Brie Bella pokazała nową fryzurę swojego męża. Bryan nie pojawia się w WWE TV od czasu, kiedy doznał fabularnej kontuzji z rąk Jeya Uso, który wykonał rozkaz Romana Reignsa. WWE planuje podobno wielki feud pomiędzy Bryanem i Reignsem o WWE Universal Championship, który może rozpocząć się po niedzielnym Survivor Series. Reigns na Survivor Series zmierzy się z McIntyre, zaś występ Daniela Bryana nie jest zaplanowany.

Jakie macie wrażenia, po ujrzeniu Daniela w nowej odsłonie?! 😉

» WWE ma plan na dla Big E na Survivor Series, ale nie byli jeszcze w stanie tego zrobić. Plan jest nadal aktualny, więc jest to potencjalny spoiler dotyczący gali.  Według Fightful Select, Big E miał zostać dołączony do zespołu SmackDown na Survivor Series w odcinku 13 listopada. W piątek 13. odcinek trwał długo, więc wycięli jego segment.

Był plan, że jego mecz kwalifikacyjny zostanie wyemitowany 13 listopada w odcinku Smackdown, zanim został odwołany z powodu ograniczeń czasowych.

WWE wciąż planuje, aby umieścić Big E w tej walce. Nie było to wprost powiedziane, ale nie byłoby wielkim zaskoczeniem, gdyby w tym tygodniu zdobył miejsce w drużynie podczas odcinka SmackDown. Ponieważ Survivor Series jest w tę niedzielę, muszą to zrobić jak najszybciej. Mówiono też, że decyzja aby umieścić go w teamie SmackDown na Survivor Series została podjęta “tygodnie temu”.

» Undertaker to legenda milionów fanów wrestlingu na całym świecie, ale wciąż jest małym chłopcem swojej matki. Mama nie boi się stanąć w obronie swojego syna, nawet jeśli oznacza to przerwanie promo wrestlerów na zapleczu. Podczas rozmowy z Hot Ones The Undertaker przyznał, że jego matka wrzeszczała na Shane’a McMahona za to, że uderzył go zbyt mocno. Następnie powiedział, że po prostu musiał przestać pozwalać swojej matce przychodzić na wydarzenia WWE, które organizowali w ich mieście.

Moja mama zbeształa wiele osób. Doszło do tego, że musiałem przestać zabierać ją na show, kiedy odbywały się w Houston. Będzie przeklinać Triple H do dziś. Mam ponad dwa metry wzrostu i 140 kg, a nadal jestem jej dzieckiem, prawda? Myśli, że musi mi pomóc. To była WrestleMania w Dallas, gdzie walczyłem z Shane’em McMahonem w Hell in a Cell. Więc była narażona na wszystko w telewizji. Myślę, że ucinała promo wszystkim, których nie lubiła.

Undertaker jest w stanie wzbudzić strach w przeciwnikach, co robi od 30 lat. Jego matka chroniła go znacznie dłużej i nie zamierzała przestać tylko dlatego, że stał się Deadmanem.