Topowa gwiazda NXT przejdzie do main rosteru?, WWE pozwoli wejść fanom na trybuny Tropicana Field?, Kto zostanie kolejnym Mistrzem Universal?, Zelina Vega: “Vince McMahon przed zwolnieniem nawet nie chciał mnie widzieć”

» Była mistrzyni kobiet NXT Rhea Ripley, według Dave’a Meltzera, najprawdopodobniej skończyła swoją przygodę z NXT i wkrótce przejdzie do main rosteru. Meltzer stwierdził, że ostatnio „słyszał rozmowę o przejściu Ripley do głównego składu”, a przegrana Rhei z Io Shirai w tym tygodniu była kolejną oznaką tego, że młoda australijska gwiazda odchodzi z NXT. Po walce wieczoru o NXT Women’s Championship, Ripley i Shirai przytuliły się i wydawało się, że „kończą swoją historię”. Ripley i Shirai znalazły się na liście kontuzji po swojej walce. Podczas gdy Ripley doznała wielu kontuzji i otarć obu uszu, Shirai obecnie boryka się z bólem szyi. Australijka przedstawiła się już publiczności main rosteru, kiedy na WrestleManii 36 podejmowała Charlotte Flair.

» Jak wszyscy wiemy, WWE przenosi się od 11 grudnia do Tropicana Field. Ze względu na wielkość obiektu, który może pomieścić prawie 43 000 fanów, pojawiły się spekulacje, czy WWE wpuści widzów na arenę. Mówiono również o tym, że WWE replikuje model używany na NXT w Capitol Wrestling Center, gdzie grupy fanów są wcześniej testowane i umieszczane w pojedynczych kapsułach. Jednak Dave Meltzer w najnowszym  Wrestling Observer Newsletter wykluczył możliwość wejścia widzów, nawet w ograniczonych ilościach, do Tropicana Field.

Przedstawiciele WWE powiedzieli nam, że w tej chwili nie ma planów wpuszczania widzów.

The Observer zauważył również, że Tropicana Field będzie domem WWE przynajmniej do marca. Tampa Bay Rays, którzy grają na tym samym stadionie, mają wrócić do gry w MLB dopiero 30 marca. Podczas gdy Royal Rumble ma się odbyć na Tropicana Field, Meltzer powiedział, że obecny plan to zorganizowanie WrestleManii 37 na Raymond James Field w Tampa na Florydzie. Jednak Meltzer powiedział, że tak odległe plany „zależą od rzeczy całkowicie poza zasięgiem wszystkich w związku z wirusem”. WWE opuszcza Amway Center w Orlando, ponieważ w grudniu na arenie będą odbywać się mecze Orlando Magic w NBA i Orlando Solar Bears w ECHL. Oczekuje się, że ostatnim pokazem w Amway będzie odcinek SmackDown 4 grudnia. Odcinek RAW 7 grudnia prawdopodobnie odbędzie się w Capitol Wrestling Center, zanim wszystkie główne programy zostaną przeniesione na Tropicana Field.

» Na Sky Bet zostały opublikowane kursy bukmacherskie na to, kto zostanie następnym Mistrzem Universal. Roman Reigns kontynuuje swój run z pasem, jednak fani zawsze patrzą w przyszłość w pro wrestlingu i jest wielu pretendentów, którzy są gotowi zrzucić go z tronu. Jeśli chodzi o szanse, Big E jest w rzeczywistości faworytem 2/1, aby zostać kolejnym mistrzem, a plotki sugerują, że mógłby walczyć o pas na WrestleManii w przyszłym roku. Reszta pierwszej piątki przedstawia się następująco: Brock Lesnar 4/1, Daniel Bryan 5/1, The Rock 5/1 i The Miz 6/1.

» Zelina Vega została zwolniona z WWE w piątek 13-tego i jest to dzień, którego na pewno nigdy nie zapomni. Niedawno mówiła na Twitchu, że miniony tydzień był „dosłownie piekłem” i obejmował bezceremonialne wyjście z Amway Center. Według  Wrestling Observer Newsletter, Mark Carrano poinformował Vegę o jej zwolnieniu za kulisami przed SmackDown. Chciała porozmawiać z Vincem McMahonem, ale powiedziano jej, że on nie chce rozmawiać. Następnie została wyprowadzona z budynku.

Według jednej osoby w firmie znającej sytuację, poinformował ją o tym Mark Carrano, poproszony o rozmowę z Vincem McMahonem, Carrano odpowiedział jej, że ” on nie chce z tobą rozmawiać” i wyprowadził ją z budynku.

Zelina Vega od tego czasu rozmawiała ze związkiem SAG-AFTRA. Podobno mieli bardzo owocne spotkanie. Nie wiadomo jak zakończy się cała ta sprawa, ale 29-letnia Vega z pewnością wyląduje w innej federacji pro wrestlingowej, gdy jej 90-dniowa klauzula dobiegnie końca.