Michelle McCool opowiada o skutkach walki Takera z Goldbergiem, Sonya Deville komentuje walkę z Mandy Rose, Dwie nowe walki zapowiedziane na MITB 2020

» Podczas gali WWE Super ShowDown, The Undertaker zmierzył się z Goldbergiem. Niestety DeadMan nie wspomina tej konfrontacji zbyt dobrze. Michelle McCool w rozmowie z New York Post wypowiedziała się na temat kontuzji, której nabawił się jej mąż w Arabii Saudyjskiej:

To było dla mnie przerażające. Oczywiście znam ten biznes, ale jak zobaczyłam co się wydarzyło, to od razu skontaktowałam się z naszymi lekarzami. Wyglądało , to źle i nie wiedziałam, czy wszystko jest w porządku. Mark przez 40 minut nie wiedział, co się z nim dzieje. On po każdej swojej walce informuje, że czuje się dobrze, jednak tym razem było inaczej. Stwierdził, że ma obolałe plecy oraz odczuwa ból w szyi. To było przerażające, gdyż wiedziałam, że w domu pojawi się dopiero następnego dnia. W tym dniu udaliśmy się do lekarza, aby dowiedzieć się, jaki jest stan zdrowia Marka. Na prawdę nie wiele brakowało, a stałoby się wielkie nieszczęście.

ZOBACZ TAKŻE >>> Becky Lynch z nowym rekordem w WWE, Śmierć legendy Rock ‚N’ Roll, Impact Wrestling z nowym programem

» W piątek Sonya Deville pokonała Mandy Rose przez pinfall. Po walce Sonya stwierdziła, że zna swoją rywalkę lepiej niż ktokolwiek i zamierza to wykorzystać, w jak najlepszy sposób:

Powiedziałam jej, że wykorzystam każdą cząstkę mojej osoby, aby zrujnować jej życie. Właśnie to zrobiłam i czuję się z tym bardzo dobrze. Tak dobrze, że nie jestem w stanie tego wyjaśnić. Ale mam wiadomość dla Mandy. Jeszcze nie skończyłam. Właściwie, to dopiero zaczęłam. Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, będę rujnować Ci życie.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła dwie walki, które najprawdopodobniej odbędą się podczas kickoffa poprzedzającego Money in the Bank. W pierwszym starciu Jeff Hardy zmierzy się z Cesaro. W drugiej walce R’Truth zmierzy się z MVP.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę MITB:

WWE Championship
Drew McIntyre (c) vs. Seth Rollins

WWE Universal Championship
Braun Strowman (c) vs. Bray Wyatt

WWE SmackDown Women’s Championship
Bayley (c) vs. Tamina

Men’s Money in the Bank Ladder Match
Daniel Bryan vs. Aleister Black vs. Rey Mysterio vs. King Corbin vs. Otis vs. AJ Styles

Women’s Money In the Bank Ladder Match
Nia Jax vs. Asuka vs. Shayna Baszler vs. Dana Brooke vs. Lacey Evans vs. Carmella

WWE SmackDown Tag Team Championship (Fatal 4-Way)
The New Day (c) vs. The Miz and John Morrison vs. The Forgotten Sons vs. Lucha House Party

R-Truth vs. MVP

Kickoff
Jeff Hardy vs. Cesaro