Nowe informacje w sprawie Undertaker: The Last Ride, Drew McIntyre opowiada o wrestlingu w Indiach, Kontuzje gwiazd po NXT TV

Nowe informacje w sprawie Undertaker: The Last Ride, Drew McIntyre opowiada o wrestlingu w Indiach, Kontuzje gwiazd po NXT TV

» WWE Network News informuje o nowych szczegółach dotyczących filmu dokumentalnego „Undertaker: The Last Ride”.
Pięcio odcinkowy materiał rozpocznie się w niedzielę po gali PPV Money in the Bank. W pierwszym odcinku obejrzymy przygotowania Takera do konfrontacji z Romanem Reignsem. Długość odcinka – 55 minut. W drugim odcinku zobaczymy rozczarowanego The Undertakera z powodu porażki odniesionej w starciu z Big Dogiem (17 maja).

» WWE Champion Drew McIntyre w rozmowie dla The Hindustan Times wyjawił, że to dzięki Mahalowi oraz Khaliemu dowiedział się, jak bardzo wrestling jest popularny w Indiach:

Przez pewien czas nie wiedziałem, jak ważny jest tam wrestling. Podróżowałem z The Great Khalim oraz Jinderem, który jest także jednym z moich najlepszych przyjaciół. To była moja stara ekipa. To ja byłem z tyłu, a Jinder oraz Khali siedzieli z przodu. Obaj byli więksi ode mnie i wyjaśnili mi, jak wielu fanów wrestlingu jest w Indiach. Wszystkie wiadomości, które otrzymuje pochodzą od fanów z Indii. Ja się cieszę swoją pracą i podoba mi się, że WWE na świecie ma aż tylu fanów. Moja praca jest doceniana na całym świecie, a najbardziej w Indiach, o tym świadczyć mogą wszystkie otrzymywane wiadomości.

ZOBACZ TAKŻE >>> Michelle McCool opowiada o skutkach walki Takera z Goldbergiem, Sonya Deville komentuje walkę z Mandy Rose, Dwie nowe walki zapowiedziane na MITB 2020

» W tym tygodniu Matt Camp wypowiedział się na temat kontuzjowanych gwiazd NXT.

Niektóre urazy są częścią storyline’u.

*Io Shirai doznała urazu pleców po brutalnym ataku ze strony Charlotte Flair. NXT Women’s Champion zaatakowała kijem do kendo swoją rywalkę.

* Jake Atlas nadwyrężył przedramie podczas konfrontacji z KUSHIDĄ w turnieju o Interim NXT Cruiserweight Championship.

* Evolve Star Leon Ruff pracował podczas NXT jako niezależny wrestler. Nabawił się urazu szyi podczas squashu z Karrionem Krossem. Były wrestler Impact Wrestling w swoim debiucie bez większego problemu pokonał Ruffa.