Hot News: Nowa siedziba WWE ThunderDome

Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła przeniesienie ThunderDome do Tropicana Field.

WWE ThunderDome zostanie przeniesione do Tropicana Field w Tampa Bay. WWE ogłosiło, że nowa siedziba zostanie zaprezentowana w piątek 11 grudnia podczas SmackDown.

Nie wiadomo, kiedy zakończy się nowo nawiązana współpraca. Dotyczyć ona będzie wszystkich nadchodzących wydarzeń WWE, czyli RAW, SmackDown oraz PPV.

Producent i dyrektor wykonawczy WWE Kevin Dunn stwierdził, że firma jest dumna z nowego ThunderDome:

Jesteśmy dumni, że mogliśmy na nowo wyobrazić sobie atmosferę panującą na arenie. Zapewnimy interaktywne doświadczenia, jakich nie było w sporcie oraz rozrywce. To wszystko za sprawą WWE ThunderDome. Reakcja naszych fanów była niesamowita, co jest potwierdzeniem naszego rozwoju. Innowacyjny duch oraz pasja istnieje w całej organizacji WWE.

Tak prezentuje się komunikat wydany przez prezesa Tampa Bay Rays:

The Tampa Bay Rays z radością wita WWE w Tropicana Field rzucając światło na obszar Tampa Bay fanom WWE na całym świecie. Boisko zostanie przekształcone, aby gościć wydarzenia WWE ThunderDome, co pozwoli fanom wirtualnie cieszyć się tym niezwykle popularnym przedsięwzięciem.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy na nowo wyobrazić sobie atmosferę na arenie i zapewnić interaktywne wrażenie, jakich nie ma w sporcie oraz rozrywce. Gwiazdy Hollywood, legendy WWE oraz miliony fanów z całego świata cieszą się tym, co ma do zaoferowania światowej klasy kopuła WWE ThunderDome.