Matt Sydal komentuje dołączenie do AEW, Pożegnanie The Rascalz z Impact Wrestling – Czas na WWE, Nowa lokalizacja WWE ThunderDome?

» Matt Sydal znany jako Evan Bourne oficjalnie podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling. Doświadczony wrestler za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym podziękował swoim najbliższym za wsparcie przez ponad dwie dekady.

Nie zrobiłem tego sam. Moja ciężka praca zadziałała tylko dzięki wsparciu, jakie otrzymałem od mojej rodziny, przyjaciół oraz fanów! Przez 20 lat mogłem liczyć na osoby pomagające mi, uczące oraz wierzące we mnie, nawet jeśli ja w siebie nie wierzyłem. Dziękuję Wam wszystkim. Onegaishimasu!¡Hagamoslo para el bien de todos!!”.

Sydal był uczestnikiem Casino Battle Royal na wrześniowym PPV AEW All Out. Przez ostatnie miesiące regularnie pojawiał się na tapingach AEW Dark. W ubiegłym tygodniu otrzymał szansę na Dynamite, niestety przegrał z FTW Championem Brianem Cagem. Przed dołączeniem do AEW, Matt reprezentował takie firmy, jak: WWE, NJPW, ROH, czy Impact Wrestling.

W trakcie długoletniej kariery na swoich barkach dźwigał takie mistrzostwa, jak: IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship, ROH World Tag Team Championship, WWE Tag Team Championship, NEVER Openweight 6-Man Tag Team Championship oraz Impact X Division Championship.

» The Rascalz, w którego skład wchodzą takie osobistości, jak: Trey Miguel, Dezmond Xavier oraz Zachary Wentz pożegnali się z fanami Impact Wrestling w bardzo emocjonujący sposób. W swoim ostatnim pojedynku dla Impact Wrestling, Dez i Wentz zmierzyli się z Impact World Championem Richem Swannem oraz Treyem Miguelem.

Po pojedynku cała trójka podziękowała fanom Impact Wrestling publikując emocjonalne posty na swoich oficjalnych profilach na Twitterze. Wiele osób cieszyło się z pobytu The Rascalz w Impact Wrestling, gdyż mieli oni pozytywny wpływ na atmosferę panującą w szatni.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE Monday Night RAW 17 października – Raport

Według Wrestling Inc, Trey, Dezmond oraz Zachary kierują się do WWE Performance Center, gdzie rozpoczną treningi pod okiem trenerów WWE. Grupa otrzymała bardzo ciekawą ofertę od WWE, jednak wciąż nie złożyli swojego podpisu na papierze. Oczekuje się, że jest, to tylko formalność i wkrótce otrzymamy oficjalne potwierdzenie dołączenia ich do firmy.

» Wiele wskazuje na, to że WWE przeniesie ThunderDome z Amway Center w Orlando do Tropicana Field w St. Petersburga. Taką informację podaje portal eWrestlingnews. Z raportu wynika, iż takowa rezerwacja ma trwać przez dłuższy czas, zwłaszcza, że MLB nie powróci w tym roku. Jak wiadomo Tropicana Field jest miejscem, w którym swoje spotkania domowe rozgrywa Tampa Bay Rays.

WWE podpisało krótkoterminową umowę z Amway Center do listopada. Na początku grudniu WWE ma przenieść się do nowego miejsca, ponieważ NBA oraz ECHL zostaną wznowione w grudniu, a Amway Center jest miejscem, w którym swoje spotkania rozgrywają: Orlando Magic oraz Orlando Solar Bears.

Założone w 1990 roku Tropicana Field znane było również jako Florida Suncoast Dome. W 1993 roku Tampa Bay Lightning przenieśli się na stadion, w związku z czym została zmieniona nazwa.