WWE Monday Night RAW 17 października – Raport

Jak co poniedziałek, widzimy się na czerwonej tygodniówce WWE RAW. Co przydarzyło się tym razem? Czy coś nas zaskoczyło? Tego dowiecie się z naszego raportu!

Monday Night RAW otworzył Drew McIntyre. Szkot podziękował każdemu, kto w niego wierzy. Były mistrz WWE był pewny, że odbierze dzisiejszej nocy pas Viperowi Randy’emu Ortonowi. Zarzucił również Romanowi Reignsowi, że jest zbyt pewny siebie i tylko wydaje mu się, że jest wielki. Złożył obietnice The Big Dogowi, że Roman dostanie lekcje pokory. Na titatronie pojawił się wcześniej wspomniany Randy Orton. Wielokrotny mistrz WWE rzekł, że również ma powody do dziękowania, ponieważ mimo jego grzywn i zawieszeń dalej walczy w ringu. Przypomniał nam. że nadal jest najlepszym zapaśnikiem wszechczasów i udowodni to w walce z Drew.

Do Drew dołączył znany nam wszystkim duet Miz & Morrison, którzy wyglądali na pewnych siebie. Miz dał ostrzeżenie pretendentowi, żeby uważał dzisiejszego wieczoru, ponieważ posiadacz walizki Money in The Bank będzie obecny podczas pojedynku o pas mistrzowski.

 

 

 

Za kulisami RAW zobaczyliśmy Lane. Podeszły do niej Nia Jax i Shayna Baszler. Mistrzynie Tag Team zagroziły jej, żeby nie zmieniała się podczas meczu.

Lana, Shayna Baszler & Nia Jax vs. Asuka, Mandy Rose & Dana Brooke

Zwyciężynie:  Asuka, Mandy Rose & Dana Brooke

Po meczu Nia Jax znisczyła stół komentatorski, atakując przy tym Lane.

 

 

 

Na backstage’u drużyna RAW skakała sobie do gardleł, nie mogli znaleźć wspólnego języka. Kapitan zespołu Aj Styles pragnął, żeby współpracownicy pogdzili się ze sobą, ponieważ już niedługo będą musieli razem walczyć przeciwko drużynie SmackDown.

 

 

 

 

Dana Brooke została zaatakowana przez niebieskowłosą zawodniczkę grupy RETRIBUTIOM

 

 

 

Bray Wyatt i Alexa Bliss powitali nas w Firefly Fun House. Bray nie był zadowolony z posiadacza walizki Money in the Bank The Miza. Następnie zobaczyliśmy, jak Bray rzucał strzałkami w tarcze, na której był przyczepiony Rambling Rabbit.

 

 

 

The Hurt Business planowało, jak zdobyć więcej tytułów na Monday Night RAW, żeby następnie zniszczyć drużynę RAW. New Day zjawili się na arenie i nazwali prześmiewczo przeciwników “biznesem kretynów”

The New Day (c) vs. The Hurt Business – RAW Tag Team title match

Zwycięzcy:  The New Day

 

 

 

Sheamus przekazał Drew cenne pamiątki rodzinne, w tym ważny dla niego miecz..

 

 

 

Za kulisami pojawili się Ali i Retribution, którzy powiedzieli, że arogancka postawa członków drużyny RAW będzie dla nich zgubą.

 

 

 

Keith Lee, Sheamus, Riddle & Braun Strowman vs. RETRIBUTION

Zwycięzcy: Retribution

 

 

 

Na backstage’u Nikki Cross szukała Alexy Bliss, ponieważ chciała ją uwolnić “spod władzy Fienda”

 

 

 

Jeff Hardy był wściekły za kulisami na RAW,trzymał w ręku plakat z napisem “Wanted”, który Elias wydrukował w wielu sztukach i wywiesił w wielu miejscach areny. Muzyk nadal wierzy, że to właśnie Jeff Hardy potrącił go samochodem jakiś czas temu.

 

 

 

Miz i Morrison chcieli przekonać Wyatta, żeby odwołał pojedynek jego i posiadacza walizki, lecz wtedy przyszła Alexa Bliss i powiedziała “On mówi nie”

 

Nikki Cross chciałą po raz kolejny chciała “uratować” swoją przyjaciółkę, lecz ta uderzyła ją w twarz Po tym “czynie”  Bray i Alexa skierowali się w stronę ringu.

 

 

 

Bray Wyatt vs. The Miz

Zwycięzca: Bray Wyatt

 

 

 

Adam Pearce poinformował nas, że Mandy Rose I Dana Brooke doznały kontuzji i nie wystąpią na Survivol Series, a zastąpią je Lacey Evans i Peyton Royce.

 

 

 

Lacey i Peyton chciały ustalić plan z mistrzyniami Tag Team, lecz one odesłały zawodniczki z kwitkiem.

 

 

 

Randy Orton (c) vs. Drew McIntyre – WWE Championship match

Zwycięzca: Drew McIntyre

 

 

 

Tym akcentem kończymy Monday Night RAW! Podobalo się? pochwalcie się w komentarzach!