WWE RAW 18.12.17 – Raport

Zapraszamy do czytania wyników z ostatniego odcinka Monday Night Raw.

Raw rozpoczął generalny manager Raw Kurt Angle. Kurt mówił, że podczas dzisiejszego RAW powróci mistrz Universal Brock Lesnar a także, że  na koniec dzisiejszego show ogłosi kto zmierzy się z Brockiem Lesnarem. Po chwili do ringu wyszedł Braun Strowman który powiedział, że to on powinien zmierzyć się z Lesnarem na Royal Rumble. Pojawił się Kane, który powiedział, że od 20 lat sieje zniszczenie w WWE Kane dodał, że Lesnar jest u niego pierwszy na liście zniszczenia. Kane domagał się walki z Brockiem na Roal Rumble. Po chwili na rampie pojawił się Paul Heyman, który zapowiedział mistrza Universal Brocka Lesnara, Brock wszedł do ringu. Kurt ogłosił, że na Royal Rumble Brock stanie w obronie Universal Championship przeciwko Kane’owi i Strowmanowi i będzie to Triple Threat Match Angle opuścił ring a w nim doszło do brawlu pomiędzy rywalami z Royal Rumble z którego zwycięsko wyszedł Brock Lesnar.

Miało dojść do walki Rollinsa z Joe, ale rozbrzmiał theme song Jasona Jordana który domagał się walki z Samoa Joe. Joe się pojawił i zasugerował walkę pomiędzy synem Kurta a Sethem do której potem doszło. Jason zaatakował Rollinsa.

1. Seth Rollins def Jason Jordan

Po walce Samoa Joe zaatakował zarówno Rollinsa jak i Jordana.

Na backstage’u Seth Rollins domagał się od Kurta Angle’a ustalenia walki z Samoa Joe po chwili pojawił się także Jordan, który także domagał się walki z Joe. Angle ostatecznie wyznaczył 6 Man Tag Team Match pomiędzy Rollinsem & Ambrosem i Jordanem a Samoa Joe i The Bar.

Za kulisami, Bray Wyatt pyta, na czym polega Matt Hardy? Czy to jest jego śmiech (Wyatt kpi z śmiechu Hardy’ego) Czy to śmieszne twarze Hardy’ego (Wyatt szydzi z głupich wyrażeń Hardy’ego). Wszystko to sprawia przyjemność, dopóki ktoś nie zostanie ranny. Wyatt dopilnuje, aby właściwa osoba została zraniona. Matt Hardy i wszyscy inni. Jeśli Hardy chce kontynuować ten pojedynek szachowy, Wyatt chce zagrać. Wielka Wojna musi się skończyć.

2. Finn Balor def The Miztourage by DQ

Axel i Dallas doprowadzili do dyskwalifikacji. Na ratunek Balorowi przybył debiutujący w main rosterze Hideo Itami, który rozprawił się z Miztourage.

3. Finn Balor & Hideo Itami def The Miztourage

4. #1 contender to Cruserweight Championchip Match: Cedric Alexander def Drew Gulak/w Enzo Amore

W trakcie walki Amore dostał telefon (najprawdopodobniej od Nai Jax) a Cedric odniósł zwycięstwo nad Gulakiem.

Na backstage’u Enzo rozmawiał z Nią Jax. Jax powiedziała, że chcę kontynuować ich rozmowę z przed tygodnia po chwili zjawił się Gulak a Nia powiedziała Enzo aby ten zajął się Gulakiem, Enzo powiedział, że Drew tylko dla niego pracuje. Nia mówi, że da Enzo trochę czasu na uporanie się z Drew i odchodzi z uśmiechem na twarzy.

5. Asuka def Alicia Fox

6. Samoa Joe & The Bar def Seth Rollins &Dean Ambrose & Jason Jordan

Kamera pokazuje  Stephanie McMahon która wychodzi z samochodu.

Za kulisami, Woken Matt Hardy gra w szachy z rybą to najwyraźniej Napoleon. Hardy wygrywa mecz. Hardy mówi Napoleonowi, że kiedy zdobędzie następne naczynie, da mu rewanż. Hardy zwraca się do nas i mówi, że WWE jest jak szachownica. Każdy ruch musi być precyzyjny. Jeden fałszywy ruch może doprowadzić do zniszczenia. Można tego nie wiedzieć, ale Hardy i konsument ziemskich istot walczą od zarania dziejów. Wyatt i ohydna siostra Abigail muszą zostać usunięci!

7. The Revival def The Beauty and the The Man Beast 

Na backstage’u Rhyno i Slater zastanawiali się nad przyszłością swojego tag teamu.

W ringu pojawił się Elias, który oczywiście chciał coś zaśpiewać, ale przerwały mu Sasha Banks, Mickie James i Bayley które pojawiły się w ringu a Elias opuścił ring jak i arenę.

8. Sasha Banks & Mickie James & Bayley def Absolution by DQ 

Walka zakończyła się dyskwalifikacją przez członkinie Absolution które atakowały rywalki a sędzia je zdyskwalifikował. Nagle do ringu przybiegła reszta kobiet rosteru RAW i rozpoczął się chaotyczny brawl w ringu. Wszystko przerwała Stephanie McMahon, Steph weszła do ringu a panie zaprzestały się atakować. Stephanie ogłosiła, że na Royal Rumble dojdzie do historycznego starcia ponieważ pierwszy raz w historii kobiety wezmą udział w Royal Rumble Matchu.